Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám megengedi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyukám megengedi, hogy itt aludjon a barátom?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz 3 hónapja,hogy együtt vagyunk a barátommal. Nem egy városban lakunk,így mindig utaznunk kell egymáshoz. Van amikor az anyukája bulik után hajnal 2kor eljön érte ,vagy épp este 10-11kor,mert az utolsó busz este 6kor megy.

Most már mi is szeretnénk együtt aludni,már csak kényelmiségi szempontból is.


Igazából anyát még nem kérdeztem meg,de fél éve volt az első barátom.Akkor megkérdeztem 1 hónap után,hogy ott aludhatok-e nála? Azt mondta,hogy ezzel várjak még,és a srác aludjon először nálunk..Aztán ebből nem lett semmi,mert a srác szakított velem.


Szóval most,hogy itt az őszi szünet is,így sokat szeretnénk együtt lenni,meg nem akarjuk a szüleinket ugráltatni.Úgyhogy megbeszéltük,hogy jövő héten valamikor itt alszik nálam,csak anyát rá kell beszélnem.


Szerintetek anyukám benne lenne? Egyébként elég engedékeny,nem a konzervatív típus,meg mintha egyszer említette volna,hogy ők anno apuval 3 hónap után aludtak együtt..Meg 3 hónap azért nem olyan kevés,a barátomat is nagyon kedveli.


Tudom,hogy ti így ennyiből nem tudjátok megítélni,de például nálatok mennyi volt az idő? Vagy ti megengednétek a lányotoknak?


17L | 16F


2014. okt. 25. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
nem fogja megengedni bezár a toronyorába és te leszel kvázimodó amig a sárkány meg nem ment a hétfarkú jetitől
2014. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ki van zárva.
2014. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dugni is fogtok?
2014. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogja engedni, ha normálisan, higgadtan megbeszéled ezt vele.
2014. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudom
2014. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én megengedném =D
2014. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most megengedi, kérdezd meg. L
2014. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
3-as,így előre nincs eltervezve semmi. :D De elsőre nem hinném :) Majd lesz,ami lesz :)
2014. okt. 25. 00:31
 9/19 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem tudom
2014. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, és kiderül.
2014. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!