Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám megengedi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyukám megengedi, hogy itt aludjon a barátom?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz 3 hónapja,hogy együtt vagyunk a barátommal. Nem egy városban lakunk,így mindig utaznunk kell egymáshoz. Van amikor az anyukája bulik után hajnal 2kor eljön érte ,vagy épp este 10-11kor,mert az utolsó busz este 6kor megy.

Most már mi is szeretnénk együtt aludni,már csak kényelmiségi szempontból is.


Igazából anyát még nem kérdeztem meg,de fél éve volt az első barátom.Akkor megkérdeztem 1 hónap után,hogy ott aludhatok-e nála? Azt mondta,hogy ezzel várjak még,és a srác aludjon először nálunk..Aztán ebből nem lett semmi,mert a srác szakított velem.


Szóval most,hogy itt az őszi szünet is,így sokat szeretnénk együtt lenni,meg nem akarjuk a szüleinket ugráltatni.Úgyhogy megbeszéltük,hogy jövő héten valamikor itt alszik nálam,csak anyát rá kell beszélnem.


Szerintetek anyukám benne lenne? Egyébként elég engedékeny,nem a konzervatív típus,meg mintha egyszer említette volna,hogy ők anno apuval 3 hónap után aludtak együtt..Meg 3 hónap azért nem olyan kevés,a barátomat is nagyon kedveli.


Tudom,hogy ti így ennyiből nem tudjátok megítélni,de például nálatok mennyi volt az idő? Vagy ti megengednétek a lányotoknak?


17L | 16F


2014. okt. 25. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De szép a szerelem. :) Amíg tart.
2014. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
DUGNI IS FOGNAK! JUPII, dugtok, dugtok! :D:D:D
2014. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Honnét tudjuk? Nem ismerjük anyádat!

Én nem engedném, mert tudnám, hogy úgy is kúrni fognátok.

2014. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
dugi dugi dúúú
2014. okt. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En megengednem...hiszen anyudnak annyi volt a kikotese hogy tobb mint egy honap ugye az elozobol itelve es higy a srac akudjon nalatok...ha meg sexeltek is..benne vagytok a korba es ha anyukad tudja milyen tininek lenni megengedi..mert tudja hogy a tiltott gyunmolcs a legedesebb es ha annyira egyutt akartok aludni egyutt fogtok aludni szinte barmi aron:) sok sikert szoritok nektek:D
2014. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, van egy tuti tippem. Odaállsz anyud elé, elmondod mi a helyzet, megkérdezed belemegy vagy nem. Ha igent mondd az azt jelenti, hogy megengedi, ha nemet az azt, hogy nem. :P
2014. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 én a helyedben ezért a tudásért pénzt kérnék. :)
2014. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
te adoszedő kufár te utolsó
2014. okt. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Valamiből meg kell élni. :)
2014. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!