Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan huszonéves egyedülálló férfi, aki nem beképzelt (a semmire), nem sértődékeny hisztikirály (nő) és nem keni az összes problémáját másra, hanem vállalja a felelősséget?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az exeidet :D
2014. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
basszus kimaradok 30 vagyok :)
2014. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ejj ha picit beképzelt vagyok akkor kiestem=(?
2014. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van.
2014. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is ki akartam írni... de azt hittem, csak én fogok ki ilyeneket állandóan.
2014. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha találsz egyet légyszíves közöld velem is mert eddig egyetlen ilyennel találkoztam életem során, de szeretném hinni, hogy többen is vannak.
2014. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Van? És mire megyek ezzel? Beképzelt hisztikirályoknak van és volt bnőjük nekem meg sosem. Büszke lehetek magamra! Ja persze, ez is csakis az én hibám, hogy míg más bulizott, addig én melóztam, hogy legyen pénzem autóra és ne busszal kelljen zögykölődni.
2014. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!