Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme az életnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Mérnökként végeztem, épp munkát keresek. Csomó interjúra behívtak, de valószínűleg el fognak meszelni, mert csak középfokon tudok angolul. Kapcsolatom sincs, nem is volt soha. Soha senki nem mondta még nekem azt, hogy szeret.


Ez az a két dolog ami előre vinné az ember életét (munka, család), de nekem egyik sincs.


2014. okt. 25. 18:10
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
ja. beszélj minimum 2 nyelven tárgyalási szinten, meg pályakezdőként legyen min 47.000 év releváns tapasztalatod.
2014. okt. 25. 18:16
 12/36 A kérdező kommentje:
jobban viselném ezt, ha lenne kapcsolatom, de a g*cinek se kellek...
2014. okt. 25. 18:18
 13/36 anonim ***** válasza:
61%

Akkor megvan a cél, nem itt kell sírni hanem elkell kezdeni angolul tanulni.Ha megy a közép onnan már tudsz magadtól is fejlődni.

Másik cél.. minek kéne kapcsolat ha te a szakmádban a legjobbak közé tartozol? :) Hidd el ha jó vagy, hiába nincs protekció, felfognak venni, azután híred megy hogy egy profi vagy, van benned lehetőség stb.


Család... elkell járni szórakozóhelyekre, olyan helyekre ahol azonos érdeklődésű emberek vannak mint te. Nem szabad siránkozni az ilyen pasik nem sok nőnek kellenek... Tudod fő az önbizalom.. hiába néz ki valaki úgy mint a világháború, ha van önbizalma, akkor a legjobb nőket is megkaphatja.


Szeretlek( bár ez nem igaz, de azért mondtam hogy ne sírj hogy még soha nem kaptad meg ezt a szót.. :D )

2014. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással tényleg nincs értelme az életnek. Ne sajnáltasd magad, ne keseregj a jelenlegi helyzeteden - inkább ragadd meg az életedet, és változtass te! Az angol egy olyan nyelv, amelyet rengeteg módon el lehet sajátítani, akár az interneten keresztül, teljesen önállóan is. Egy kis szorgalommal könnyedén fejleszthetnéd magad, sőt, megtanulhatsz egy másik nyelvet is középfokon, akkor még értékesebb lennél a munkaerőpiacon. Bár ha úgy állsz hozzá, hogy úgyse kapod meg a munkát, az hidd el, látszik is rajtad, és persze, hogy tényleg nem fogod megkapni. Egy kis magabiztosságot és pozitív hozzáállást kellene mutatnod, akkor talán könnyebb lenne az életedet irányítanod is! Az életedet nem a munka és a család fogja előre vinni, hanem te magad. Ha te beleszarsz, már bocsánat, akkor magától nem fog a szádba repülni a sült galamb.
2014. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
milyen mérnök vagy?
2014. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem meg így nem kell kapcsolat se.
2014. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Elsőként próbálj meg munka ügyben vlmi kapcsolatott szerezni. Mérnök vagy? Azok nem keresnek rosszul.

Ergo szerezz kocsit és menj driftelni ott majd becsajozol, elviszed a leányokat egy körre és bomlanak majd utánnad.

Lehet, hogy túl egyszerűen gondolkozom, de ez az út még szórakoztató is.

2014. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Gépész. De tisztázzunk több dolgot :D A kapcsolatot nem úgy értem, hogy protekció, hanem nő, lány. Tudjátok, kék szemű, fekete hajú, aranyos mosolyú, és ártatlan tekintetű :D Bár mindezek csak az én "hülyeségeim"


Úgy érzem, hogy a melókeresési sikertelenségem (6 lehetőségből eddig 2 ment el, a többi most fog jönni) az általános búval b*szottságom okozza. Az általános búval b*szottság meg amiatt van, hogy soha nem telt úgy el egy nyomorult este sem, hogy egy lányhoz, aki szeret, odabújok, meg ő is hozzám, és így nézünk meg egy sz-ros filmet.

Nem szex kell nekem, teszek én rá. Szeretetet igényelnék, de úgy látszik, hogy még ennyit sem érdemlek.

2014. okt. 25. 18:24
 19/36 anonim ***** válasza:
Járj nyelvtanfolyamra. Nyelvet is tanulsz, társaságba is jársz, talán még egy kapcsolat is összejön, ki tudja.
2014. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Én minden embert szeretek, szóval szeretlek! Kitartást, tanulj nyelvet, addig dolgozz ahol tudsz, mérnökként hamar fogsz munkát találni ha jobban megtanulsz angoul, a nők meg hülyék, hogy apucikicsifia típusú gazdag emberek gyerekét választják egy olyan helyett, aki már valamit lerakott az asztalra (mérnöki diploma)
2014. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!