Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme az életnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Mérnökként végeztem, épp munkát keresek. Csomó interjúra behívtak, de valószínűleg el fognak meszelni, mert csak középfokon tudok angolul. Kapcsolatom sincs, nem is volt soha. Soha senki nem mondta még nekem azt, hogy szeret.


Ez az a két dolog ami előre vinné az ember életét (munka, család), de nekem egyik sincs.


2014. okt. 25. 18:10
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Plusz az is idegesít, hogy látom, hogy milyen emberek találnak melóhelyet. Angolul az interjú előtti héten kezdenek el tanulni, (én 1 éve tanulok, hosszabb kihagyás után), meg hülyék mint a f****sz, és mégis lett melójuk. Többeket én toltam át vizsgán!! Azokat a tekinteteket sosem fogom elfelejteni, mikor kérték, hogy segítsek már.


A csajozásban is ez van, a sok gyökérnek bejön az élet, csak mert van bátorságuk, én meg rojtosra verem a farkam itthon, csak mert egy régi reménytelen szerelem óta(amiben nem kevés megaláztatás ért) f*ooosok mint 1 galamb.

2014. okt. 25. 18:32
 22/36 anonim ***** válasza:
Mit vársz ennyi rinya után? Egyébként meg irány külföld. Ott majd buknak a cuki magyar akcentusodra.
2014. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Rinyálok igen, mert nem segít senki. Még 1 kicsit sem. :( Mármint mindenki csak ömleszti rám a problémáit, amit én készséggel meg is oldok, de hogy valaki megkérdezze, "n a és, mi van veled?" az már luxus.
2014. okt. 25. 18:41
 24/36 anonim ***** válasza:
De hát te is ezt csinálod. Meg se kérdezted hogy nekünk nincs-e problémánk. Vagy hogy szoktuk ezt csinálni. Vagy hogy szoktuk az ilyen időszakokat átvészelni. Csak magadról beszéltél. Egyébként meg az hogy az első 6 helyből 2-nél már elutasítottak, az nem sok mindent jelent. Az már fél siker ha egyáltalán behívtak.
2014. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Na az tényleg jó lenne, ha megmondanátok, hogy ti hogy szoktátok ezt csinálni meg mit tennétek a helyemben :)
2014. okt. 25. 18:49
 26/36 anonim ***** válasza:
Túl búvalbélelt, önsajnáltató a szöveged.
2014. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Mit tennék a helyedben:


A, nekiállnék fejleszteni az angolomat

B, angol tanulás mellett írnék egy jó és tiszta önéletrajzot + egy sablon motivációs levelet, és az összes hirdetésre amit találok elküldeném.


C, amíg nincs 20 millió a bankszámlámon, addig sz@rnék rá a csajokra.



egy okj-s senki

2014. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"rojtosra verem a farkam itthon"

ezt a kérdést mentsd el, és 8 év múlva nézd vissza :DD :D :D

2014. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

önéletrajzom meg motivációs levelem van, méghozzá nagyon jók :) tudom ajánlani a jobangel.blog.hu-t. :)


miért nézzem vissza, mi lesz 8 év múlva? :D

2014. okt. 25. 19:00
 30/36 anonim ***** válasza:

29. mert munkát találni diplomával is nehéz, és ez nagyon elveheti az ember életkedvét egy időre

majd meglátod, hogy mi lesz 8 év múlva, nem akarom lelőni a poént

2014. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!