Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így mi értelme az életnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Mérnökként végeztem, épp munkát keresek. Csomó interjúra behívtak, de valószínűleg el fognak meszelni, mert csak középfokon tudok angolul. Kapcsolatom sincs, nem is volt soha. Soha senki nem mondta még nekem azt, hogy szeret.


Ez az a két dolog ami előre vinné az ember életét (munka, család), de nekem egyik sincs.


2014. okt. 25. 18:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Hallod, te sztem a saját képességeiddel sem vagy tisztában, önértékelési problémák, félénkség, magabizonytalanság (van ilyen szó?)

Leírom 10 év múlva az életed:

Szép asszony, 3 gyerek akiket a luxusterepjáróddal fogsz hordani iskolába/óvodába, öltöny, magas beosztás, kiegyensúlyozottság és minden irányból áradó tisztelet, jó értelemben vett irigység, aminek te leszel a tárgya. benned van haver, csak 1-2x lépj ki a komfortzónából, kockáztass, a kudarc erősítsen és minden negativ dolog tegyél magasról. Hajrá

2014. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

hát ez túl szép lenne ahhoz, hogy igaz legyen :)

bár ahogy ismerem magam, ha gazdag lennék, akkor is szerényen élnék.

2014. okt. 25. 19:12
 33/36 anonim ***** válasza:
Na látod, ez már egy jó tulajdonság. Akkor maradjunk abban, hogy boldog és kiegyensúlyozott leszel, a 3 gyerek és terepjáró lehet már csak az én reményem :D
2014. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
kérek mindenkit, hogy ne szavazza le a másikat. köszönöm.
2014. okt. 25. 19:24
 35/36 anonim ***** válasza:
Te tipikusan olyan ember vagy, aki először másnak akar jót és mindenkit maga elé sorol. Pont olyan mint én. Kicsit néha megpróbálhatsz önző is lenni, vagy csak magadat előtérbe venni. Most ez a leszavazásról jutott eszembe, engem is leszavazhatnak, ne zavarjon téged aki érvek helyett mondjuk egy piros pacsit ad, az így járt :D
2014. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Na ez is igaz. Csomó ember életét segítettem rendbe tenni, a közvetlen barátaimét. Csak én meg szép lassan tönkre mentem közben.
2014. okt. 25. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!