Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arraol aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arraol aki egy lany miat ongyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Szanalmas gyenge szemelyiseg,vagy esetleg igy akarta bebizonyitani,hogy valoban szerette azt a lanyt ?

2014. okt. 25. 19:14
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:

egy barom!

aki nem törődik azokkal akik szerették

2014. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megérdemli! Ő döntése,csinálja! De ez csak egy zsarolás részéről,úgysem lesz az,mert félti a tyúkszaros életét.Egy gyáva ember!
2014. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jo siten de hibasan irtam.Sorry,Android :)
2014. okt. 25. 19:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezek a pitsák nem érnek egy életet. Egy kekszet sem.
2014. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szánalmas,gyenge személyiség.

Ha nekem valamit be akar bizonyítani,akkor kitartó,kitartóan próbálkozik,keres,és nem kitartóan elfut az első probléma elől.

2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
remélem nem te akarsz öngyilkos lenni!!! Úgy gondolom aki öngyilkos les, az gyenge! Mert meg sem próbál javítani az életén, hanem a könnyebb utat választja!
2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én tettem egy kísérletet hogy öngyilkos legyek egy lány miatt, de nem sikerült, és onanntól kezdve nem hogy segítettek volna abba hogy túl legyek rajta, vicc tárgyává tettek és baxtattak még az addigi "barátaim" is (kedvenc osztályom volt .. )


Szóval nem hinném hogy megéri, mert vagy sikerül, akkor nem nyer semmit, vagy nem sikerül, és még rosszabb helyzetbe kerül..

2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki szeret egy lányt, nem öli meg magát... hülyeség az öngyilkosság, főleg a szerelem miatt.
2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
balek.
2014. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
nagyon aranyos dolog,főleg ha vonat elé fekve teszi meg és esetleg láthatjuk az eredményét,főleg ha élőben láthatjuk.
2014. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!