Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó szakító indok vagy nevetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szakító indok vagy nevetséges?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, nyáron jöttünk össze. Nyáron minden okés volt, de elkezdődött a suli és egéb elfoglaltságok, alig van időnk találkozni. 2 hónapja heti 2 órákat vagyunk ennyit. Beszéltünk erről, de mindig csak szavakig jutottunk, tettekig nem. Nekem ez kevés, nem kapcsolat. Szeretem őt, de sokkal boldogabb lennék olyan emberrel, aki időbeosztásilag rugalmasabb és alkalmazkodóbb. Kevés... szerintetek jogosan szaktok vele?
2014. okt. 25. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbáljatok egymásra több időt szakítni. Szeretitek egymást, akkor nem értem, miért olyan nehéz megoldani. Legalább hétvégente próbáljatok meg találkozni.
2014. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó, de neki itt vannak a zh-ái és tanulnia kell... előtte meg hol én, hol ő nem volt itthon hétvégén... sose tudjuk összeegyeztetni a szabad időnket..
2014. okt. 25. 20:54
 3/7 A kérdező kommentje:
tényleg MINDIG közbejön valami...
2014. okt. 25. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy órára sem?
2014. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor dugjatok a wcben vagy a buszon, vagy a buszmegálló mögött.
2014. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es! ha 2 hónapig csak heti 1 óra jut a másikra, abból hamar eleged lesz.. mint nekem... 3 hónapja ismerjük egmást és még megnyílni se tudtam előte rendesen ezekkel a szaros heti 2 órás talikkal
2014. okt. 25. 21:09
 7/7 omba ***** válasza:
Kapcsolatnak ez olyan halovány, hogy tulajdonképpen elmúlik minden szakítás nélkül is.
2014. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!