Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nevetséges vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a korosztályomnak (20-26) nem jövök be. Legutóbb is randiztam egy lánnyal. Én nem vagyok felszínes, de azért leírom: a lány 160 centi 90 kiló volt. De tetszett nekem az arca.

Nekem átlagos arcom van és atletikus testem (sokat sportolok).

De a lány nem érzett vonzalmat irántam.


Oké, semmi baj. 1 héttel rá elkezdtem ismerkedni egy olyan lánnyal, aki kb. olyan nőben, mint én férfiban: átlagos. Neki is kevés voltam.


És az a helyzet, hogy nem ez a két szitu volt ilyen. Előtte már volt rengeteg, ami hazavágta az önbizalmamat rendesen. Ezért sokáig nem ismerkedtem, hogy összeszedjem magam. Most újra elkezdtem. És a fent említett két szituáció az újrakezdés eredménye.


De már nem csökkenti az önbizalmam. Úgy gondolom, hogy ezek a lányok sokat vesztettek velem. Mert komoly kapcsolatban gondolkodok. Egy kapcsolatban hűséges vagyok, hiszen akkor nekem csak a párom számít. És még tudnék egy-két jó tulajdonságot felsorolni.


Viszont ezt nagyon gáznak találom, hogy valaki 23-26 éves korára is jópasikra hajtson. És csak a külsőt nézze. Jópasiból nincs annyi, mint ahány lány vágyik rá.


Szánalmas vagyok, hogy úgy gondolom, sokat vesztettek velem a lányok?

Vagy igazam van és azokért a lányokért nem is kár, akik ilyen felszínesek. (csak tudnám, hol találom meg azt az egy szingli lányt, aki nem felszínes. tűt a szénakazalban...)


2014. szept. 12. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne picsogj, olvass sokat, legyen jó a humorod, legyél megbízható és kedves. Kábé ennyi a trükkje, még ha az öreg ördögnél csak egy fokkal vagy szebb, akkor is menni fog.
2014. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"nagyon gáznak találom, hogy valaki 23-26 éves korára is jópasikra hajtson. És csak a külsőt nézze"


Mintha azt írtad volna, hogy te jó pasi vagy jó külsővel. Talán a belsődben kellene körülnézned kicsit.

2014. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg adj le a sok önbizalmadból. Miből gondolod, hogy a lányok vesztettek veled? Lehet, hogy túl nagy volt az arcod!
2014. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkora arcod van, hogy nyerges vontatóval meg lehet benne fordulni. Talán abból kéne visszavenni és akkor lenne csaj, aki akar tőled valamit. Először a test jó pont, kíváncsiak rád, csak aztán elkezdesz beszélni és rájönnek gyorsan, milyen nagyra tartod magad és dobnak. Rövid ennyi a történet.
2014. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy esetleg nem a külsőddel van a fő probléma?
2014. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A külső mindenki számára fontos,ez tény.Viszont a belső az,ami megfog.Nálad nem feltétlenül biztos,hogy összhangban van a kinézet és a belső.Lehetsz te külsőre jó pasi,ha mondjuk nincs humorod,vagy túl komolyan veszed magad.
2014. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is felszínes vagy, mert szerinted a 90 kilós lánynak a kinézeted miatt kötelező lett volna vonzódnia hozzád.
2014. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a külsőd nem volt megfelelő nekik, mondták?
2014. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"De a lány nem érzett vonzalmat irántam." Egy kapcsolat eleje erről szól. És itt pont. Majd jön valaki, aki érez irántad vonzalmat. Úgy olvasom ki a szavaidból, hogy te tényleg szeretnél, hiszen azért köztudott, hogy ti férfiak vizuálisak vagytok. És valljuk be, egy 90 kg-os lány, annyira nem vágykeltő általánosságban véve, de te az arcára figyeltél. Az önbizalmad meg ne csökkenjen. Jön majd valaki, akivel összhangban vagytok. Addig éld vidáman, sportosan az életet. Az meg hogy ki kire hajt, ne érdekeljen:) Egyébként indokolta eddig bárki valami konkrétummal, hogy "miért nem jössz be neki"?
2014. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi: nem írtam, hogy jópasi vagyok. Sportos testalkatom van, és átlagos arcom. Ez nem jópasiság.
2014. szept. 12. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!