Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy ezen az oldalon mindenki magasvékony, szűz, XXL farkú, terhes, helyes srác vagy depressziós?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 21:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Egyik se vagyok. Egy időben nem voltam lelkileg toppon, de az már a múlt.

Ja és lány vagyok.

2014. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Kikérem magamnak, én retardált vagyok!
2014. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Vagy hülye neve van és perverz...
2014. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Kihagytad a 12 évest aki már mindent kipróbált (vagy csak azt hiszi), no meg ribizlit aki meg mindenkivel volt már.
2014. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
2 éve járok ide de régebben jobb volt ! voltak értelmes kérdések mára totál retard az egész
2014. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 WheneverYouWant ***** válasza:
nem érzem magam egyiknek sem... nem is vagyok fent mindig...
2014. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindenki feltétlenül az, aminek kiadja magát, de EZ itt a GyakoriKérdések.hú, ahol felteheted mindazt a kérdést, amit máshol nem mernél. Ezért sokszor a fantáziájukat izgató kérdéseket teszik fel az emberek.


Az is feltűnt már, hogy az általánosítás is sok kérdésben ott van. Azaz lát néhány példát valaki és ebből arra következtet, hogy mindenki ilyen?

2014. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Politikáról, weblap készítésről és egyéb még párkapcsolatról máshol is vannak topikok kialakítva.

Szüzességről máshol nem láttam, azok akik kevesen vannak sorstársakat keresnek valaki megértse őket esetleg tanácsokat adjanak. Társadalom lenézi őket jobban mint az adó csalókat. De az biztos, hogy senki se kedveli.

Álnév szabadságot ad.

De én egyéb más témában sok segítőkész embert találtam a honlapon.

XXL farkú depressziósok helyes srácok másutt is vannak az interneten. Ha depressziós lennék én se szomszédnak beszélném el bajaimat.

2014. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, ha én egyik sem vagyok, az nagyon gáz? :D
2014. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

<sarcasm>

Vera! Ha neked nincs XXL farkad, már nem is vagy érdekes :)

Nekem kéne egy Vera nevű haver, akinek farka van. Mennyire menő már fesztiválon vele nyomulni! Atom buli!

De ha kell adok egyet "kölcsön" :)

</sarcasm>

2014. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!