Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, egy 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, egy 20-21 éves fiú imponáló volna egy ilyen autóval? Autó vásárlás előtt vagyok, szeretnék valami egyedit és menőt.

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 26. 16:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz 2 milliós kategória alatt?

Adott egy Caliber

[link]

Ebből ha ügyes vagy alkudsz, szerencsétől függ mennyit. Az 1 milliós keret összeghez hozzáteszel még.

Lenne másfél millióm Astra H 1.9CDTI vennék az szebb és jobb :) Meg tud suhanni is rendesen :D

2014. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

2 millióból nehéz lenne lealkudni fél milliót. Vagy csak akkor menne könnyebben, ha valakinek gyorsan volna szüksége pénzre.

A Caliber kevésbé tetszik hátulról.

2014. okt. 26. 18:58
 33/35 A kérdező kommentje:
Nekem az Opelek kevésbé tetszenek, de a suhanás vonzó. :D
2014. okt. 26. 18:58
 34/35 anonim ***** válasza:

Az a Caliber nem 1450000Ft? Abból csak le lehet alkudni, hogy kevesebb legyen.

Igen mert a H Astra-ba szerelt csúcs 1.9-es 150Le és 320Nm nyomatéka nem egyszerűen szépen mozgatja a könnyű kasztnit hanem ijesztően durván ha az ember óvatlanul odalép neki de rendesen :D

Én Opel-es vagyok. Egy Astra-t is lehet vagányra alakítani, hogy ízléles maradjon mégis kitűnjön a tömegből. A H-hoz nekem már meg is van a külső. Már csak autót kellene tudnom venni ;-(

2014. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
15. vagyok újra. Ha bizonytalan vagy az amcsi autóban, akkor nem ajánlom, hogy erőltesd. Vegyél egy jó japán vagy német autót, mert az amcsi autóval nehezen fogsz egy normális szervizt találni, ráadásul drága lesz. Én pl. ezért is teszem a Mazdára a voksomat, persze ezer egyéb ok mellett :) És lehet ez csak legenda, de úgy tudom amcsiban spórolnak a festéssel, és sokkal könnyebben rohadnak, rozsdásodnak az amcsi autók. Szal ha bizonytalan vagy ebben, én azt mondanám inkább ne, csak ha baromira eltökélted magad :) Sok szerencsét!
2014. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!