Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, egy 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, egy 20-21 éves fiú imponáló volna egy ilyen autóval? Autó vásárlás előtt vagyok, szeretnék valami egyedit és menőt.

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 26. 16:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vennék PT Cruiser-t a helyedben. 1 millió környékén mutatós autót? Ez nem olyan könnyű mondjuk. BMW-t nem akarsz?
2014. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Fekete kemény kalapot is veszel hozzás és növesztesz bajszot? :D Engem nem igazán érdekel hogy egy pasinak van e kocsija és hogy milyen, de ez pl nem tetszik. De se +-t se --t nem kapnál érte
2014. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:

Hát nem akarlak meg bántani de szerintem nem szép legalább is a kocsi formálya olyan nyominak tünik. nekem nem tetszik.

L/19

2014. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett ez a kocsi addig míg meg nem tudtam hogy milyen drága és mennyit fogyaszt. Akkor már valami régi klasszikus, de csak ha értesz a kocsikhoz.
2014. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Szomszédunknak pont ilyen van :D Csak feketében. Nekem tetszik ,mert ötvözi a 40-es, 50-es évek hangulatát a modernebb vonalakkal. Köszi a képet mert fogalmam sem volt, hogy milyen típus azt hittem land rover, de nem gondoltam volna, hogy amcsi és crysler.


Egy elegáns nőnek szerintem bejönne, de tényleg nem szokványos.


Én még egyetemre járok, gépészmérnökire és nemsokára végzek, én viszont majd egy ilyet szeretnék venni (még a jogsit le kell tennem, sajnos eddig valahogy sosem jöttem ki időben):


[link]


Ezt az autót vagy olyan színben ami a képen van, vagy feketében, méregzöldben, esetleg viharkékben :) 24/F

2014. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

#6, nem kell kompenzálnom semmit, egyszerűen csak szeretnék egy mutatós és egyedi kocsit. De jogos, amit mondasz.


Dodge Caliber 1.8 sxt van 1 millió körül? :D

Érdekes, hogy csak keveseknek tetszik ez a PT Cruiser.

2014. okt. 26. 16:43
 17/35 A kérdező kommentje:

#15, köszi a válaszod! :)

Nekem az elegáns lányok/nők a szimpatikusak, nem a plázacicák. Nekem is az tetszik benne, hogy a régi stílus keveredik a modernnel. Szüleimnek is PT Cruiserjük van és nekem is nagyon bejött, ezért szeretnék én is ilyet. Főleg ezüstben, grafit szürkében, vagy ilyen szürkés-sötétkékes színben.

2014. okt. 26. 16:46
 18/35 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok: Jó választás lesz ez akkor de nem árt, ha megnézed a fogyasztást, milyen üzemanyagot igényel, mely részei szoktak leghamarabb tönkremenni, illik-e a vezetési stílusodhoz stb. Csak mert ha nem előnyös mondjuk a fogyasztása, és főleg ha használtan veszed, akkor nehogy rámenjen a gatyád is az alkatrészcserékre, légy alapos. Unokabátyám nagyon olcsón vett egy régi audi a1-et azt hiszem, de a gatyáját is ráköltötte kb., azóta renault fluence van ha jól tudom. Vételkor hallgasd meg a motor hangját, nyisd fel a motorháztetőt, ha kopogó hangot adna ki a motor akkor nyomban mondd is le a vételt, mert valszeg rossz lesz a keverékképzése, túl nagyot robban, szét van csesződve a hengertér, és a problémák terjednek rendesen. Ha ezeket tudtad akkor bocsi, csak gondoltam segítek.


Én is a normális nőket kedvelem, bár van elég rossz tapasztalatom az elegáns/ jókislány kombóval, nem lehet biztosra menni.

2014. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
A Caliber 1.5millió a kezdő árban. Alkudj jól és tegyél még hozzá egy keveset. Szebb mint a PT. Mondhatjuk egyedinek. De hogy menő lenne?
2014. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm szépen a tanácsokat, #15!! Csak a fogyasztással voltam tisztában. Van 1.6 és 2.0-ás, ami tűrhető fogyasztású. Viszont az 1.6-os ritkább és ezért az alkatrészek is drágábbak, szóval 2.0-ás lenne a legoptimálisabb. A többit viszont nem tudtam, nem értek hozzá, köszönöm szépen! Van egy nagyon jó autószerelő barátom, az ő segítségét fogom kérni, hogy jó vétel legyen.


A Caliber is megfontolandó...

2014. okt. 26. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!