Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők az ilyen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők az ilyen, vagy ehhez hasonló "tribal" tetoválások tetszenek egy pasin?

Figyelt kérdés

Kort is kérnék , és ha lehet, indoklást a válaszhoz. :)


[link]


[link]



#ewrgredgh
2014. okt. 26. 17:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, megindokolni nem tudnám, hogy miért.

20/L

2014. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, mert nekem is van tetkóm szóval kicsit van rálátosam..sokat kerestem én is anno. Javítom , akkor tetszene ha az egyéniégedhez, vagy életszemléletedhez hozzá tudod alakítani, olyat tudsz vele csinálni ami egyedivé teszi. Ezt nem feltétlenül kell észre vennie annak, aki az utcán meglátja rajtad. Ha megkérdezik, hogy miért van rajtad tetoválás tudjad, ne csak annyi legyen h 'tetszik'.


26/N

2014. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nekem tetszenek a tetkók,de inkább csak azok,amik saját elképzelés után valósul meg.szóval aminek van valami jelentése,és nem csak az,hogy tetszik.

volt egy ismerősöm,bement egy szalonba,átböngészte a füzetet amibe minták voltak,rábökött egyre és felvarratta..na ez elég hülyeség.

2014. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ez még nagyon kezdetleges, de én is valami olyasmit szeretnék, amire ha 10-20-30...stb év múlva ránézek, akkor mindig emlékeztessen valamire, az életcélomra, vagy bármilyen fontos dologra,csak ilyesmi, "tribal" megoldással szeretném magamra tetováltatni.

Na meg azt én is hülyeségnek tartom, hogy egy tetoválást csak úgy magára varrat az ember, mert ha nem köt semmihez, akkor egy idő után úgyis megunja a "viselője".

2014. okt. 26. 18:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda a tetkókért. ezt meg pláne majmolásnak érzem, és ez csak kidolgozott testen mutat jól. Persze ha szeretek valakit nem emiatt fogom elhagyni. ha akarsz ilyet ne itt kérdezgess hanem csináltasd meg.
2014. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont az ilyesmik tetszenek, de ami szépen ki van dolgozva, részletes motívumokkal és inkább a karon, háton, mint mellkason. Tényleg fontos, hogy ne csak azért csináltasd mert ez tetszik... És szerintem csak a masszívabb, magabiztos megjelenésű férfiakon áll jól. (26)
2014. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ajj, a horoszkópodat magadra varratni, az milyen különleges.

Wow.

Amúgy tényleg tucat.

28/N

2014. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!