Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom eldönteni mit akarok?

Figyelt kérdés

Régebben (kb 3 éve), volt egy párkapcsolatom, kb 9 hónapos, nagyon szerettem a fiút, de ez a láng a szakítás után évekre elmúlott.

Most pedig 1-2 hónapja újra visszajött ez az érzés, amíg persze a tudatára nem adtam, most pedig megint elmúlott..

De a lényeg, hogy lassan 1 hete összevesztünk, és most borzasztón hiányzik és ilyenkor nagyon szeretem, de amikor találkoztunk felém sem nézett.

Ilyenkor mi van? Se vele, se nélküle. Vagy csak birtoklási vágy van bennem?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2014. okt. 27. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsit vigyél több impulzust az életedbe. Járj szórakozni, legyél nyitott az ismerkedésre, akit szimpatikusnak találsz annak adjál esélyt randira.

Ha kis összehasonlítási alap után is azt látod, hogy neked a volt barátod kell, akkor pedig keresd a társaságát, vagy összejöttök, vagy nem (ha pl. le se... , az segít abban hogy könnyebben tovább lépj).

2014. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Nem hiszem, hogy túl nagy jelentőséget kellene tulajdonítani ennek az érzésnek. A valódi érzelmek nem csak úgy előjönnek és elmúlnak, hanem tartósak. Lehet csak egyedül érzed magad, vagy eszedbe jutott néhány emlék vagy bármi egyéb. Voltam ugyanilyen helyzetben, és valóban nem voltak komoly érzéseim a volt barátom iránt, még akkor sem ha hiányzott.

2014. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a baj, hogy legszívesebben megkeresném és beszélnék vele,mert ezt az állapotot nem bírom.

Nem is a kapcsolat a lényeg, hanem leginkább a barátságunk.

2014. okt. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!