Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyerekes? Eltitkoljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyerekes? Eltitkoljam a barátom elől?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lesz 2 Tankcsapda koncert egymást követő napokon novemberben. És ő megy a másodikra a haverjaival, viszont én is szeretem a Tankcsapdát, elég sok számukat ismerem, és kedvet kaptam a koncerthez. Utalgattam neki, hogy hátha elhív. Egyszer mondta, hogy jöjjek, ha szeretnék, de mondtam neki, hogy nem akarok bezavarni a programjába a haverjaival. Ezután többször nem hívott már, pedi 1-2x utalgattam még, hogy tök jó neki, meg voltam már azon a helyen, ahol a koncert lesz bla bla bla :D nem is ez a lényeg! Megértem, hgy a haverjaival szeretne lenni, de én mindenképp elmegyek a koncertre, viszont a másik napra gondoltam és a barátnőmmel (hogy ne találkozzak vele össze). Viszont félek, ha ezt elmondom neki, gyerekesnek fog gondolni. Pedig nem így van, egyszerűen nem szeretnék bezavarni a programjában azzal, hogy véletlen összefutunk. Azon is gondolkodtam, hogy ezt az egészet eltitkolom előtte, nehogymár gyerekesnek higgyen... ennek a veszélye azért is áll fenn, mert nagy a korkülönbség, ő 22 éves, én 16... tehát alapból sokszor úgy érzem, lealacsonyít... amikor mondja, hogy jajj a fősuli de nehéz és visszasírja a középsulit (pedig nekem is ugyanúgy nehéz). Meg a zh-król annyit panaszkodik, hogy majd én is megtudom, mennyire szivatósak ezek... meg kérdezzem meg az egyetemista tesómat, hogy neki is milyen nehéz (megkérdeztem, és ő annyira nem panaszkodott). Szóval alapvetően sokszor érzem a kisebbrendűségi kompluxt mellette, hogy én kicsi gimis kislány vagyo, ő meg a felnőtt :/ ezért is szeretnék inkább titokban elmenni, nehogy kinevessen..
2014. okt. 28. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon gyerek vagy még. Már bocs de mi gyerekes van egy koncertben?
2014. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy férfinak ne utalgass, úgyse fogja érteni! :D


Mondd meg neki, hogy szeretnél elmenni... és kérdezd meg, mehetnétek-e együtt, vagy kanbulit akarnak tartani?


Ha igen, akkor mész vele... ha kanbulit akar, akkor te mész a barátnőddel, akár aznap, akár másnap, ahogy nektek jó...


Eltitkolni nem sok értelmét látom... nem vagytok összenőve. Miért ne tudhatna róla, hogy te is mész mással?

2014. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a koncert, hanem az, hogy másik nap tervezek elmenni, hogy ne találkozzak össze vele. Szerintem ez tűnik gyerekesnek, mert olyan mintha durcizásból direkt másik nap mennék.. pedig nem így van, egyszerűe nem szeretnék a hverjai előtt öszetalálkozni, mert az neki és nekem is kínos lenne... és most olyan, mintha sértődöttségből irekt másik nap mennék, ezért akarom az egészet egy az egyben eltitkolni..
2014. okt. 28. 12:45
 4/9 A kérdező kommentje:
második! igazad van! bár igazából talán az a nap, amire én szeretnék menni a bnőmmel, jobb is, mert pénteken lesz, és nem megy el az egész hétvégém rá :D
2014. okt. 28. 12:47
 5/9 A kérdező kommentje:

majd ha biztos lesz a koncert, meg ki lesz ténylegesen fizetve a jegy, elmondom neki :)


de másik nap megyek

2014. okt. 28. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez aztán a logika :D

Menj akkor amikor akarsz és érezd jól magad. Egy koncert nem a világvége :D

2014. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szégyen... szégyen!
2014. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
Én azt nem értem, miért ciki, ha a haverjai együtt látnak titeket. Illetve sajnos értem.
2014. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ciki, csak én se örülnék neki, hogyha a barátnőimmel terveznék valami programot, és ő meg befúrakodna közénk..
2014. okt. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!