Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal ( nem volt olyan nagyon komoly kapcsolat,de eléggé kötődtem hozzá) és most nagyon egyedül érzem magam. Hiányzik az érzés hogy van mellettem valaki, meg akihez hozzábújhatok.Úgy érzem soha nem találok mást már többé.Mit kezdjek ezzel? Ajánlhatnátok valami játékot ami lefoglal vagy tudom is én:)
2014. okt. 28. 20:47
 1/2 era121416 válasza:
Lehet hulyen hangzik de nekem segitett ha regisztraltam egy tarskeresore.( Facebookrol Csajok es pasik) Eleinte nevettem a sok vicces levelen aztan talalkoztam a mostani baratommal es mar 13 honapja egyutt vagyunk.:))))
2014. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van valami hobbid, akkor csináld azt sokat, ha nincs, keress egyet, ismerkedj új emberekkel, akár neten is, a lényeg, hogy foglald el magad valamivel. Ha úgy érzed készen állsz egy új kapcsolatra, akkor akár randizhatsz is, ha még nem, akkor várj egy kicsit. :) Szakítás után ez természetes, hogy azt érzed, nem fogsz mást szeretni, de miután teljesen túllépsz rajta, ez az érzés elmúlik majd és jön valaki más. :) 20/L
2014. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!