Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
miről is? a bejegyzésről vagy a blogról?
2014. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az ott leírtaknak
2014. okt. 28. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt olvastam el amit a kezdőlapon látok, az utolsó mondat szerintem fura, ne te mondd meg hogy mit tegyen, a második mondat ugyanezt jelenti, csak sokkal szebb formában.

Amúgy a többi nekem nem olyan érdekes hogy végigolvassam őket. Ha blogot írsz, és másoknak is írod, nem csak magadnak, akkor legyen valami ami ott tart, mert ez így elég langyos.

2014. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem én írtam. Csak kíváncsi voltam hogy mi a léleményetek. De egyébként osztom észre vételeidet. Jó lenne valahogy jelezni ezt felé hogy valamit változtasson vagy valami
2014. okt. 28. 23:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!