Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket visszataszíana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket visszataszíana az, ha egy lány smink nelkul nem lenne olyan szép?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 23:30
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Smink nélkül igazán szép egy nő... :) Kell a f**znak vakolat.
2014. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Smink nélkül igazán szép csak egy nő.
2014. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lány nincs, aki kisminkelve gyönyörű, smink nélkül meg bányarém. Azok a lányok akik 2 méter vastag vakolatot kennek magukra, azokról meg lerí, hogy rondák, akár papírzacskót is húzhatnának a fejükre az sem lenne feltűnőbb.
2014. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom aki smink nélkül szép az sminkkel is. Aki alapból nem szép az sminkkel sem lesz az.

Előbb utóbb ha összejössz valakivel vagy megtetszel valakinek látni fog smink nélkül szóval fölösleges :) Meg amúgy is én nem egy maszk iránt akarok érdeklődni hanem egy arc iránt

18F

2014. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes de az én párom is ezen a véleményen van mint az első válaszoló...mindig azt mondja hogy neki akkor vagyok a legszebb mikor reggel kócosan kikelek az ágyból...sose fogom én ezt megérteni :D

18\N

2014. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Altalaban mindig kenek magamra kicsi sminket, es konkrétan ma rákérdezett a tanctanarom h baj van-e, mert olyan táskásak a szemeim es olyan nyúzottnak tűnök, meg sminkem sincs:D szoval önbizalom mínuszokban.. Tehat smink nelkul mosott...nak nézek ki xd
2014. okt. 28. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem is sminkelem magam.
2014. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én kedvtől függően.. Van mikor jobban, van mikor tenyleg nagyon nagyon gyengén
2014. okt. 28. 23:38
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Aki rommá sminkeli magát, azt úgysem fogom másnap reggel smink nélkül/elkenődött sminkkel látni. Akit meg látni fogok smink nélkül, annál nem lehet olyan nagy a különbség.
2014. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavar, ha valaki sminkeli magát, mint az ha nem olyan szép.
2014. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!