Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mániás depressziósként boldogg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mániás depressziósként boldoggá tehetek bárkit is?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell: nagyon nehéz velem az élet. Alapjáraton egy kedves, hűséges, jószívű lány vagyok, de néha minden ok nélkül, vagy csak egy apró ok hatására megváltozom, magamba fordulok, ingerlékeny leszek, szorongok.

Rendkívül magányosnak érzem magam.


2014. okt. 29. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Volt egy ilyen barátnőm, mikor még Magyarországon éltem. Az a baj, hogy hosszútávon nem maradt meg mellette egy fiú sem :( Nehéz veletek az élet nagyon, de van esélyed, ha kezelteted magad. Sok sikert ^^
2014. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok. A legkisebb dologra ami rosszul esik úgy reagálok hogy ''nincs kedvem élni hagyjon békén mindenki''

De szerintem 2 ilyen ember jól kijön egymással mivel könnyen boldoggá tudják tenni egymást mert tudják hogy hogy érez a másik és mire lenne szüksége

2014. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 18F
2014. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudunk segíteni valahogy? :)
2014. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze,az ember kedve nem mások kedvétől függ
2014. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából úgy érzem, hogy egyre mélyebbre süllyedek, és egyre rosszabb és rosszabb lesz, napi szinten sírok, mert egy folyamatosan időzített érzelmi bomba lettem, és borzasztóan érzem magam. Legszívesebben nem is mennék emberek közé, mert csak fájdalmat okozok nekik és magamnak is. :(
2014. okt. 29. 00:18
 7/11 anonim ***** válasza:
érdekes vagy,és bizonyára ez este még durvábban nyilvánul meg.
2014. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez bizony szivás
2014. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg egy bipoláris fiú vagyok, immár 2 éve stabil párkapcsolatban. :)

Épp egy tekintélyesen depresszív időszakban... egy tekintélyesen félresiklott élettel.

2014. okt. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, de fontos, hogy a párod is tudjon erről, és tudja mi megy végbe benned, hogy reagáljon. Az ilyen mentális cuccoknál két kulcs van, az őszinte kommunikáció és az egyenlő erőviszonyok.


Nekem is vannak lelki bajaim, a exemnek is voltak. Ez is oka annak hogy vége lett. Ha a másik se 100as, könnyen lehet, hogy egymás mellett csak felerősítitek a tüneteket.

Pl. Ha egy bipolár mellé van a másik oldalon egy jókis asperger akkor megeshet, totál átsiklik a másik egy életveszélyes időszakon, sőt rá is erősíthet a paráira.


Szóval ha pocsékul vagy, kommunikálni kell. Mondd meg mibaj, mitől szorongsz. Ne csak azt, hogy nemakarom vagy hogy nemmegyek hanem hogy milyen okból. Ha X időpontban nem vagy beszámítható, ha vannak olyan érzékeny pontok amikkel ki lehet borítani, stb. Attól hogy benyögöd, hogy egy biza bipolár, még nem biztos hogy leveszi, hogy na, most a mánia beszél belőle, és ilyenkor hagyjam rá vagy avatkozzak be. Meg kell tanítanod a párodat arra, hogy felismerje a tüneteket és hogyan kezelje őket.

Ehhez meg önismeret kell.


Emellett az sem biztos, hogy jó, ha az egyik személy a karó a "nagybeteg" mellett, mert ez egyoldalú kapcsolatot eredményez. Szóval neked is teperned kell, nem lehet mindent ráfogni arra, hogy nekem erről papírom van.

2014. okt. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!