Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te, ott igen! Kinek épp nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te, ott igen! Kinek épp nincs párja. A párkapcsolattól reméled a boldogságot vagy valami mástól? Mi tenne boldoggá?

Figyelt kérdés
Korod és nemed jöhet.
2013. dec. 15. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

engem boldoggá tenne ha hozzábújhatnék valakihez, megölelhetném, érdekelné mi van velem, féltene és büszke lenne rám

20/L

2013. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi tenne boldoggá, de jelenleg is ezt a valamit keresem. Az viszont már biztos, hogy nem a párkapcsolat.
2013. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Most az tenne boldoggá ha az utolsó két vizsgámon csont nélkül átmennék.
2013. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha most idebújna a csajszi, elcirógatnám, beszélgetnénk kicsit az életünkről, közös jövőnkről...


...aztán szexelnénk egy orbitálisan nagyot, azt úgy tudnám élni.

2013. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Abszolute úgy vagyok, mint az első.
2013. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy kalocsi kandúr!
2013. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Engem azt tenne boldoggá, ha egy olyan lány lenne itt akibe képes lennék beleszeretni, hozzám bújna és kérje, hogy öleljem át és elmondhatnánk egymásnak mi bánt. Most kissé lelkizős hangulatban vagyok.

És igen, a párkapcsolattól remélem a boldogságot mivel épp a magány miatt vagyok boldogtalan így evidens. Persze azt nem tudom erre tényleg lehetne-e párkapcsolatot alapozni.

2013. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6. kalocsi kandúr? hol van kalocs?
2013. dec. 15. 17:30
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat lehet boldoggá tenne. De így is az vagyok, a megvilágosodás(om) szerint nincs szükségem másik félre.
2013. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
olyan h boldogság nincs,mert mindig felmerül valami szükség.
2013. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!