Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak fényképen látsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak fényképen látsz valakit, azon látod azt, ha van kisugárzása?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek van kisugárzása, kérdés az hogy milyen. Az csak egy időpillanat megörökítve, abból semmit sem tudok leszűrni. Viszont élőben pár másodperc és megállapítom, hogy milyen személyiség ... persze meglehet, hogy tévedek.
2010. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nos, szerintem igen, előfordulhat, hogy egy kép alapján beleszeretsz valakibe. Én is így jártam, pedig soha életemben nem találkoztam vele, úgyhogy igenis lehetséges.
2010. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én valahogy nem érzem mások auráját.
2010. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül az, hogy beleszeretsz, hanem sokan mondják ugye, hogy legyen kisugárzása valakinek, akkor felkelti az érdeklődésem, még ha nem is néz ki olyan jól külsőre... és az a kérdés, hogy ez a kisugárzás látszik-e egy képen is?
2010. jan. 25. 23:40
 5/12 anonim ***** válasza:
persze h látszik. én nő vagyok, de más nők fotóin is látom azt ha szerintem van kisugárzása. nagyon sok üres nő van, akire ránézel, és egyszerűen semmi érdekeset nemlátsz rajta, hiába szépek a vonásai, egyszerűen unalmas. deha van neki kisugárzása, akkor az a képen is látszik. érdekesnek találod, és szépnek, és nem csak a szép vonásai miatt
2010. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mozdulatai és gesztusai adhatnak egy kis pluszt az összképnek.
2010. jan. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kevéssé. Fényképeknek amúgy sem nagyon szabad hinni.
2010. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végülis van benne valami.:) Én eddig 7 lányba szerettem bele, de mind viszonzatlan szerelem volt.:'( 16F
2010. jan. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Úgy értem, hogy fénykép alapján szerettem beléjük.
2010. jan. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és belém is szerettek már bele fénykép alapján, persze nem lett belőle semmi, de attól még én is megszerettem egy lányt nagyonis anélkül, hogy élőben találkoztam volna vele.
2010. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!