Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasinak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasinak jó kisugárzása?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha Chernobilban vagy Fukusimában született.
2011. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Az előttem szólónál a pont, kurv@ jó volt .. :D:D

De hogy kapj "értelmes" választ is: Szerintem az öltözködésen sok múlik, hiába mondják azt sokan, hogy nem számít. A legfontsabb pedig, hogy legyen a srácnak önbizalma, látszon rajta, hogy élvezi az életet, szeressen mások társaságában lenni. A mosoly pedig katalizátora, elősegítője a jó kisugárzásunknak. Nem a mesterkélt, erőltetett mosoly.. :)ha valaki negatívan gondolkodik az cs/szheti a jó kisugárzást, mert rögtön lejön az illetőről.

2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tajparaszt ***** válasza:
Önbizalom+intelligencia+EGYÉNISÉG
2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni. Kisugárzás mint olyan nem létezik, mindig a jóképű pasikra mondják a lányok, h jó a kisugárzása.
2011. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Létezik belső kisugárzás. 20 éves lány vagyok, és nem csak jóképű srácokra mondtam már , hogy jó a kisugárzása. És a barátnőim ( idősebbek, fiatalok egyaránt ) ugyanígy gondolják. Egy kevésbé jóképű srác is nézhet ki jól, ha megvan a kellő kisugárzása.
2011. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Armani öltönyben, a kezén egy Rolexel...
2011. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak: te ezek szerint nem tudod milyen kínokban élnek ott az emberek, minek kell ilyet kiírni??? és ha a te rokonaid lennének torzszülöttek? akk vicces lenne? nem tudom....kíváncsi vagyok mit szólnálha ahátad mögött ezen poénkodnának -.-"
2011. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13:56- te is ilyen tipikus ruhab.zi vagy akinek azon kivűl sincs?egyéniség, belső, magabiztosság, stb, ilyesmi?
2011. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17:34! mutass majd egy nőt kérlek, akinek ez nem szempont! Ja, hogy ilyen a valóságban nincs!
2011. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zaemon ***** válasza:
Ha kriptonitot eszik.
2011. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!