Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szóval ilyen belsővel és...

Szóval ilyen belsővel és külsővel mennyi esélyem van egy fiúnál? érdekel a véleménye mindenkinek hogy min kéne változtatnom

Figyelt kérdés

szóval én sokat viccelődök, szeretem a sportokat, (és egyel talán nem vinnyogok ha foci,forma1,boksz,vagy pankráció stb megy sőt örülök neki és nézem) sok fiú barátom van, és sminkelni se szoktam (mondjuk nem is tudok de nem is érdekel)na igen azt hiszem ez az olyan fiús lány részem de viszont szeretem a romantikus filmeket,sok lánybarátnőm van,a virágokat is szeretem,nem nézek horror filmet (félek tőlük és csak akkor nézek ha valaki mellettem van) kedves vagyok és tisztelet tudó, okos,elég sokat beszélek szóval csinálom a hangulatot, de hallgatni is tudok,nem vagyok jártas a szerelemben hiába vall valaki szerelmet vissza utasítom mert nem akarok olyan lány lenni aki csak azért jár valakivel hogy csak tudjon dicsekedni neki barátja van, ez volt a belső

külső:alacsony vagyok ki fejezetten ilyen lányos kinézetem van már mint (hosszú haj stb) szemüveges vagyok ja és nem ilyen kis keretes ha nem az a nagy keret mint egy nap szemüveg,és nagyon ügyetlen vagyok így folyton vicces helyzetekbe kerülök



2014. febr. 20. 15:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmin változtatnod.
2014. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten szimpi vagy! :D
2014. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem is..:)
2014. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
a kisregényed alapján nem tűnsz túl értelmesnek. a helyesírásod is szar. de gondolom bőven 20 alatt vagy, szóval ez nem jelenthet túl nagy problémát, kiindulva a tizenéves fiukákból.
2014. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel.Leszel a csajom?
2014. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, milyen hosszú mondat. :D
2014. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%

A belsődhöz tartozik az értelem, intelligencia is, és a fogalmazásod, helyesírásod arról árulkodik, hogy ezen a téren nem jeleskedsz.

Buta nő pedig nem kell. Innentől a többi nem érdekes...

2014. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

4 talált nem vagyok egy géniusz és 20 alatt is vagyok

de te meg gondolom bőven 20 felett vagy és géniusznak képzeled magad és ezért belekötsz mindenbe és mindenkibe mindenért de tudod ez nem olyan nagy baj kellenek ilyen emberek is hogy megmutassák az egoizmusnak nincs határa hisz te okosabb vagy mindenkinél és eltudod dönteni hogy nem vagyok értelmes a kis regény pedig azért van mert gondoltam hogy ha annyit írok hogy :kedves meg okos abból nem lehet sokat meg tudni és mivel nincs apakomplexusom így tuti hogy a tizenéves fiúk jönnek be

2014. febr. 20. 16:00
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
tetszik, hogy beismered. és nem is vagyok okosabb mindenkinél, csak nálad, többek között. de hát te kérdeztél, nem? ilyen belsővel értelmes fiúnál túl sok esélyed nincs. minden jót.
2014. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ez nem csak életkor függvénye. 18 évesen is pont ilyen zseni voltam, és most is csak 21 vagyok.
2014. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!