Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt vegyem bóknak? (leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vegyem bóknak? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, nem vagyok leszbikus, sőt még nő se, egy fiatal srác vagyok, aki szeret ismerkedni. Tegnap egy filmes fórumon összeismerkedtem egy lánnyal, aki meghívott skype-ra beszélgetni, eldumálgatunk a filmjeinkről, színészeinkről, aztán kicsit személyesebb vizekre terelődött a téma. Cseréltünk képet, amit tőle kaptam az valami halálos volt. Egy közel 2 méter magas nő, olyan karokkal, mint az én combjaim, pózol bőrkabátban egy gyorsasági motor mellett. Oké, semmi gond, én szeretem a vagány csajokat, na de amit rólam mondott. Had idézzem: "aranyos vagy, kar h nem vagy lany, ilyen cuki arccal jackpot lennél koztunk:)". Hát igen, jól sejtettem, a hölgyemény a saját neméhez vonzódik és, ha jól értettem, akkor azért dicsért meg, mert lányos arcom van, ami szerintük, mondjuk nem tudom mi akar a többes szám, szóval szerintük vonzó. Igyekeztem visszaterelni a témát a filmekre, de alig beszéltünk pár sort az olasz western reformról, megint elkezdte, hogy milyen aranyos vagyok és megkérdezte, hogy továbbküldheti-e a képemet a barátainak? Zavaromban csak egy szmájlit küldtem vissza, aztán leléptem, de ő nyitva hagyta a beszélgetést, amit ma még folytatunk.

Szóval akkor egy leszbikus szerint jó nő alapanyag lennék, vagy mi a bánat?



2014. okt. 30. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

igen :)szerinte jó leszbikus lenne belőled ha lány lennél :D

te mázlis dög! :D Amikor én ismerkedek hol vannak ilyen csajok? >:(


20/Bi L

2014. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem venném semminek, mert tényleg nem jelent/változtat semmin. Tetszenél a leszbikusoknak, ha lány lennél, tök jó, hogy nem vagy az. Számomra legalábbis ez a "hát kösz"-féle dicséret, mind szép és jó, csak nem ér semmit.
2014. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biszti nem biszex?
2014. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!