Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondja, nem akar semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, nem akar semmit, csak szexet. Folytassam?

Figyelt kérdés
Belementem egy "kapcsolatba". Az elején mondta, nem akar többet, én mégis többet szerettem volna, de azt hiszem tisztáztam magamba, hogy nincs esélyem, kerek perec kijelentette, hogy csak szex. Most meg úgy vagyok, hogy folytatnám én is, de nem tudom, hogy megéri-e. Lehet csak bebeszéltem magamnak, és többet akarok.
2014. okt. 30. 19:49
 1/5 Illuminált ***** válasza:
az attól függ. ha pasi vagy, akkor ne. viszont add meg nekünk a hölgy elérhetőségét, kisegítünk szívesen
2014. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te többet akarsz, de ő csak szexet, akkor csak szenvedés lesz belőle. Arra ne számíts, hogy majd megváltozik.
2014. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2014. okt. 30. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
És abból is az ostobább :)
2014. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolnám. :D Ha nem rólam lenne szó. Váá, köszi, hogy mondtad.
2014. okt. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!