Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet bensőséges, intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bensőséges, intim kapcsolatot kialakítani egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott ember vagyok, az érzéseimet általában magamban tartom, kevés emberrel szoktam beszélni, de velük is inkább a gondolataimról, mint az érzéseimről.

Most viszont van egy lány, akivel szoktam beszélgetni, és tetszik a személyisége. Meg ő is tetszik. :)

Hogy nyílhatnék meg egy kicsit előtte, hogy beszélhetnék vele az érzelmeimről is? Fontosnak tartom, hogy egyszerre lelki társak, legjobb barátok is legyünk majd a lánnyal, akivel együtt leszek. Nem biztos, hogy ő lesz az, akiről írtam. (De hátha :))

Hogy kezdeményezhetnék az érzésekről beszélni, több érzelmet vinni a barátságunkba? (Mert egyelőre barátok vagyunk.)



2014. okt. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem itt ülve.
2014. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell tudnod (érezned kell), hányadán álltok. Nem ismerem őt, de ha nyíltabb, mint te, nem jelenthet ez neki problémát. Ha hasonló, mint te, lehet, ő sem szeret érzelmekről diskurálni.
2014. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ő hasonló hozzám.

Amúgy nálam nem az van, hogy nem szeretek, hanem:

1)Nem akárkivel, csak bizonyos emberekkel.

2)Nem tudok könnyen megnyílni.

2014. okt. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!