Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 18 éves lánynak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 18 éves lánynak nem volt még barátja, akkor mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

Mi lenne az első gondolatotok? S a második?

Szerintetek mennyi az esélye, hogy leszbi?

Várom a válaszokat. Előre köszi! :)



2014. okt. 31. 07:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Semmit! Mit gondolnék? Majd lesz neki :-)
2014. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Ezt gondolnám, hogy még szüz

De mivel egy kemény cerkánál nem sok jobb dolog van egy nő számára, így sztem nem leszbi

Max csúnya. És még nem akadt senki horogra

2014. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem akar ribi lenni. Megvárja, amíg eljön az igazi.
2014. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mit gondonlnek? semmit. nekem se volt baratom 18 eves koromig, sot meg evekig azutan se. lehet, hogy egyszeruen nem olyan tipus, akinek fontos, hogy mindenaron kapcsolatban legyen es nem all ossze az elso szembejovo kicsit is normalisabb pasival . nincsenek megfelelo fiuk a kornyezeteben, ettol meg nem lesz leszbi. persze az mas, ha te ugy erzed, a lanyok vonzanak inkabb es azert nem foglalkozol a fiukkal.
2014. okt. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
50%
Utolsónak igaza van, nem akar ribi lenni. És ha még nem volt barátja? És akkor mi van? Értem h ma már az a làny számít embernek csak akinek 12 évesen volt az első kapcsolata, holott még azt se tudta mi az hogy szerelem. Sajna ma már abban az időben vagyunk amikor egy pasira mindjárt négy csaj jut, a régi konzervatív idők elmúltak, amikor még nem a pénz számított meg hogy milyen telefonod van...stb. ez kissé elszomorító.
2014. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi kivetnivaló. Egy normális nő, aki nem áll szóba bárkivel.

- vagy egyszerűen addig mással volt elfoglalva, nem a pasizással.

-vagy más az értékrendje, és még nem lett szerelmes senkibe, nem jött össze az első pasival aki elkezdte szédíteni.


Én is így voltam, 18 múltam amikor anno összejöttem az első pasimmal. Nem bántam meg hogy vártam vele, mert ameddig a többi barátnőm a pasik miatt sírdogált otthon már 14 éves korától, addig én tökéletesen elvoltam a barátokkal, családommal, szórakozni jártam, ők meg otthon depiztek, mert folyton össze volt törve a szívük az éppen aktuális nagy Ő miatt...

2014. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
50%
Javítanám magam, 3-asnak igaza van :)
2014. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom, hogy milyen jó neki mert még nem csalódott a férfiakban és nem sírt éjszakákon keresztül egy férfi miatt

21l

2014. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha szep, akkor azt, h rendes lany, es nem kapkodott el semmit, de nem volt még szerencseje abban, h megtalalja azt, akit keres... Ha csunya, akkor azt, h senkinek se kell
2014. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21L
2014. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!