Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akasztja ki a nőket az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akasztja ki a nőket az, ha egy pasi az egész testén (karon és lábon is) szőrteleníti magát időnként? Ezért dobnátok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
én nem dobnám, kikerülném azt a "férfit " nagy ívbe, már az elején. Szerintem egy igazi férfi szörös, de ez ccsak az én véleményem.
2014. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán!
2014. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lassan farok helyett p.ncijuk lesz már xD
2014. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Undorodnék tőle. Olyan, mintha nő lenne és nem vonzódom a saját nememhez.
2014. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert az nem férfi, hanem egy csiga.
2014. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet alapja, mert én meg kerülöm a nemi szőrzettel rendelkező nőket. Mármint ezt nem lehet tudni, de egyszer előfordult hogy egy egyéjszakás ez miatt nem lett egy éjszakás, levettem a bugyiját és hát... elment a kedvem. Neki is, kaptam is érte egy pofont... de hát, most kérdeztem volna rá?


Én megértem ezen alapon hogyha egy nő elkerül egy csupasz pasit. Mondjuk a nemi tájékon seggemen csupasz vagyok. Maximum 1 cm-esre ha hagyom megnőni.


Ezen kivül arcon se nagyon van szőr, mert borotválkozok, de ott már annyira szörösödöm, hogy pár óra alatt látható a borosta megint.

2014. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem dobnám, össze se jönnék vele. Tudom, apróság de elég illúzió romboló mikor egy pasi több időt tölt a fürdőszobába mint én...
2014. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A baratom idonkent borotvalja a labat, kezet megse transzexualis.... illetve b..zis... raadasul nem is 18 eves, akiknel ez nagy divat lett, hanem 30....

Amit rendszeresen borotval es en el is varom a fiuktol, a honaljat, es a altajek legyen rendbe...

2014. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert bu zis.
2014. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os! Azért ez kissé beteges… gondolom te is érzed, hogy a te undorodnak semmi köze a szőrtelenített pasikhoz, hiszen csupasz nemi szervük csak a gyerekeknek van (nem vonzódsz a felnőtt női nemi szervhez?). A női nemi szőrzet nem valami természetellenes dolog, a férfitest szőrtelenítésével ellentétben.
2014. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!