Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok elég lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok elég lesz egy ilyen jelmez halloweeni partyra?

Figyelt kérdés

Kicsit későn gondolkoztam,de ma úgy határoztam el magam,hogy most először felöltözök valaminek Halloween-kor.Eddig nem igazán jártam bulikba, ilyenkor még nem is voltam és most hogy láttam egy csomó képet kedvet kaptam hozzá. Holnap este lesz a környéken.

Én meg gondoltam felveszek egy fekete mini-ruhát, fekete csizmát vagy magassarkút,fekete ruhát, és fekete macska-fület készítek, mellé kifestem az arcom is macskásra, kihúzom tussal a szemem.Ma kipróbáltam,mások szerint nagyon jól állt,aranyos voltam,főleg,hogy a szemem is zöld.

Felvetettem az ötletet a barátnőimnek,ők meg azt mondták,hogy ez túl 'kevés' lenne jelmeznek, és bénának tűnnénk a többiek között.Pedig szerintem nem,láttam már ennél gyengébbet is...

Ti mit gondoltok?18l


2014. okt. 31. 22:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elég megszokott.
2014. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira egyszerű, hogy akinek nem tetszik ne foglalkozzon vele. Ez igaz a zenére, autókra, biciklikre meg sok mindenre, de az ünnepek azért mások. :)


Ez - itt, Magyarországon - egy probléma, és ezért foglalkozni is kell vele. Na, de mindegy, győzködni nem akarlak, úgyse tudlak. :)

2014. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem magyarországi vagyok egyébként.Azért köszi.
2014. okt. 31. 22:59
 14/21 anonim ***** válasza:
helovín = balázsolás. Még a South Park fordítói is annak nevezték az első évadban (jó pont)
2014. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 fahéjas Alien ***** válasza:

A Halloween eredetileg nem amerikai ünnep, ők is csak átvették... de mindegy. - de ha valamit állítunk, illetve ellen érvelünk, azért illik tisztában lenni a hiteles információval...


Szerintem snassz ötlet, olyan semmilyen... még farsangra elmegy, de nincs benne semmi egyedi , illetve különleges. - és egyáltalán nem ijesztő, pedig elvileg az lenne a cél.

2014. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 fahéjas Alien ***** válasza:
100%

Ez meg, hogy magyar ünnep... :O

OMG a karácsonyt se a magyarok találták ki, akkor ne ünnepeljük? xD


Mielőtt bárki félreértene, csak az érvelés pontatlansága primitív... a halloween buli nem izgat különösebben, akit érdekel menjen el, voltam már egy kettőn és azért mókás tud lenni... de azért, mert valaki részt vesz egy ilyenen még nem 'ünnepli'. Fogalomzavar....

Az már más dolog, hogy a magyar szokások közt nem honosult meg... mindezek mellett nem kéne ennyire elzárkózni az újdonságoktól, de túlzásokba sem kell esni.


*Aranyközépút és racionalizmus*

2014. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15


Ez az ünnep amcsi "barátainknál" csak egy lehúzó üzletág nem más. Etesd az idegen kölköket jóféle cukorral hadd hízzanak ha meg nem adsz akkor vandálodnak meg rongálnak.


Ha amcsi lennék egy sörétespuska-lövéssel fogadnám őket ha bejöttek a birtokomra. Aztán lehet hazamenni megmutatni otthon a tök élethű félhalott jelmezt.

2014. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 fahéjas Alien ***** válasza:

Kedves #17-es válaszoló!

A 6-os hozzászóló pontatlan válaszára reagáltam csupán, miszerint az amerikaiaktól átvett ünnep lenne, mivel ők is csak átvették...


[link]


[link]


Nem túl bonyolult utána nézni és nem is tart sokáig....

2014. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te csak ürügyet keresel, hogy anélkül öltözhess be k..vának, h megszólnának az emberek, igaz?
2014. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az angolszáz országok ünneplik. De mindenki az amerikai filmekből ismerő főleg, így én is onnét merítettem a példát.


A Karácsony meg nagyon, nagyon más, mint a Halloween.

2014. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!