Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért csináljátok ezt? Vagy ez mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalom volt mikor mentem az utcán, jött velem szembe egy lány, rámnézett és azonnal lehajtotta a fejét és ment tovább, vagy lehajtotta a fejét de enyhén a szemével felfelé nézett és úgy figyelt, vagy a szemem sarkából láttam, hogy néz egyfojtában mikor meg ránéztem azonnal elkpta a fejét és nyil egyenesen nézett, úgy ment tovább.


De amit végképp nem értek, mikor 2 lány jön, szabályosan néznek a fejük enyhén egymásfelé dől, erőteljesen néznek mikor meg elmegyünk egymás mellett akkor jókat nevetnek.


Ez mit jelent? Ilyenkor bejön nektek a pasi vagy nem?


2014. márc. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
van hogy igen, de olyan is van hogy valamit cikisnek találunk... :P jelen helyzetben ezt te tudod eldönteni melyik lehet :)
2014. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most minek kérdezed meg egy nap másodszorra ugyanazt?
2014. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én akkor hajtom le a fejem, ha szembe jön egy pasi, amikor nagyon magam alatt vagyok, és semmi önbizalmam, főleg ha meglátok egy helyes pasit, és akkor mindig az jut az eszembe, hogy én nem érek semmit, mert nem vagyok olyan szép, mint a többiek, szóval önbizalomhiány :/
2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írtál uagyanazt csinálta velem egy szép lány, a poén, hogy ő szép, én rólam meg nagyon sok lány mondta már, hogy ronda vagyok és tényleg többnyire levegőnek néznek a lányok, észre sem vesznek, nem, hogy még egy szép lány lefelé nézzem, amikor velem szemben jön. De lehet megijesztettem a ronda arcszerkezetemmel.
2014. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!