Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt jó a volt barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt jó a volt barátnőmnek, hogy megalázzon?

Figyelt kérdés

Legjobb barátok voltunk, mindenben támogattuk egymást és szerettük. Összejöttünk, közel 1 évig voltunk együtt majd nekem ő már nem tudta megadni azt amire vágytam. (Lelkileg főként, nem foglalkozott velem, sose kérdezte meg mi bajom, egyáltalán nem törődött vele mit érzek csak elvoltunk egymás mellett) Na ezért én mondtam legyen vége mert jobb ha vége, és nem kell megjátszanom magam előtte. De azóta nincsen senkim, vele se vagyok se jóba se rosszba ritkán beszélünk, csak én egyedül vagyok és annyira rosszul vagyok lelkileg, hogy elhívtam őt hogy legyünk kicsit együtt(mármint csak találkozzunk beszélgessünk legyünk együtt mint két barát, semmi szexuális) és ő ebbe bele is ment, de mikor meg akartam ölelni azt mondta csak akkor ha könyörgök neki, és én megtettem.. szégyellem de megtettem, utána már szinte kellemetlen volt az egész majd azt akarta, hogy térdeljek le neki. Na akkor otthagytam..


Bosszúról itt szó sincs, mert tudja a szakításunk okát mert elmondtam neki akkor mi a gond, és nem tett ellene semmit sem. a szakításra is csak azt mondta jól van, neki mindegy.


2014. nov. 1. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
De kis nyámnyila vagy. Szokták mondani ahol egyszer sas voltál oda ne menj vissza verébként.
2014. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A büszkesége miatt tette , a végső szót ő mondta ki ezért csinálta . Onnantól meg az egója felvitte az égig az epekedésed láttán .
2014. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akit meg lehet alázni,azt meg is alázzák!


Ott rontottad el, hogy nyivákolsz az egyedülléten és a magányon,holott rajtad kívül még legalább 2 milliárd ember teljesen egyedül és magárahagyatottan van!!!!


És a legfontosabbat elfelejtetted: EXEKKEL NEM BARÁTKOZUNK,NEM TALÁLKOZUNK,NEM TARTJUK A KAPCSOLATOT


És egy párkapcsolatban nem állandóan a bajodat kell elmondani,hanem maximum segítséget kérni és közösen jól érezni magunkat.

2014. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
naa kérdez most azért lepontozol mert így van?
2014. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én ugyan nem pontoztalak le.

És én neki nem mondtam ilyeneket, hogy nagyon rossz egyedül meg stb. Csak azt mondtam, hiányzik és jó lenne ha tudnánk beszélgetni, mint barátok.

2014. nov. 1. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
1es,4-es én hasznosra kattintottam nálad: de ugye zöld kéztől nem leszel 100%-on,hanem arányosan oszlik el,ahány válasz érkezik!
2014. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lépj tovább,és aki így viselkedett veled,azzal kérlek ne tartsd semmilyen módon a kapcsolatot.

Vannak sokkal rendesebb emberek is!

2014. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt szerettem volna érezni, hogy számíthatok valakinek. És mivel előtte nagyon jó barátok voltunk így gondoltam, újra lehetnénk barátok.
2014. nov. 1. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Oreg hiba... Ha valakivel osszejosz utana mar soha nem lesz olyan mint elotte. Ezert maszik mimdenki falra, ha szakitas utan azt mondjak, hogy: "de lehetunk meg baratok!", mert NEM lehet!
2014. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!