Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első ROSSZ benyomás mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első ROSSZ benyomás mindent eldönt, vagy még változhat?

Figyelt kérdés

Az első találkánál szó szerint taszított a személyisége és kinézete, viszont minnél többet gondolok rá annál inkább megtetszik és nem érdekel hogy milyen csak rá tudok gondolni. Van esélye annak hogy 2. találkozónál már jobban fog tetszeni vagy változatlanul marad az első rossz benyomás? Érdemes megpróbálni?

Tapasztalatok, vélemények? Nagyon fontos!



2013. jún. 9. 16:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ne legyél már ennyire ragaszkodó, hogy beképzelsz egy olyan valakit a helyébe, aki valójában nem ő. Ha úgy érzed adnál neki még egy esélyt, adj. De mivel feltetted ezt a kérdést bizonytalan vagy, és nem látsz benne még egy újabb randit se akkor ne raboljátok egymás idejét.
2013. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért ne?A férjem mikor annak idején meg hivott randira egyszerűen semminek néztem. Nem tetszett.Aztán mégis elmentem vele.És most ő a férjem.Szeretem és örülök hogy találkoztam vele.
2013. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez így elgé fura
2013. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha taszít a kinézete és a személyisége, akkor mi a kérdés? Hát ha gondolod megpróbálhattok még egy randit...csak azzal meg az a baj, hogy a legtöbb srác akkor úgy tekinti, h már jártok....nem tudom, h ő milyen. Ha most arra gondolsz, hogy nem találkozhatsz vele többet, akkor mit érzel?

Nekem volt egy olyan első randim, amin a srác külseje sem fogott meg, a belseje sem, sőt engem is inkább taszított. De én nem mentem bele egy második randiba és nagyon örülök neki...egyáltalán nem hiányzik és nem illettünk össze. Nem tudnám őt még most sem elképzelni páromnak. Tedd azt, amit a szíved súg. :)

2013. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én mikor először találkoztam a barátommal egyszerűen borzalmas volt bár ez inkább ilyen baráti találkozó volt és a haverjai is ott voltak akiket én nem ismertem nem is nagyon foglalkozott velem akkor úgy voltam vele hogy jó hát ez ennyi aztán később találkozgattunk többet és többet és most már több mint fél éve együtt tengetjük napjainkat és nem bántam meg :)
2013. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az csak jelent valamit, ha már hónapok óta nem tartjuk a kapcsolatot, de mégsem tudom kiverni a fejemből és tökéletesnek látom+mindenkit hozzá hasonlítgatok, nem?
2013. jún. 9. 16:38
 7/14 A kérdező kommentje:

na erre varrjatok gombot :D

bár jönne egy isteni sugallat..

2013. jún. 9. 16:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Így kicsit más a helyzet...szóval egyszer randiztatok/találkoztatok, aztán 2 hónapig semmi...ha azóta is ő jár a fejedben és mindenkit hozzá hasonlítgatsz, akkor hajrá! :) jöjjön az a második randi, hátha :) Ha akkor sem fog vonzani se a külseje, se a személyisége, akkor is van lehetőséged visszakozni :)
2013. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó! honnan tudod, hogy két hónap telt el?
2013. jún. 9. 16:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, nem tudom...a "hónapok óta"-t valahogy félreolvastam. miért, eltaláltam? :D
2013. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!