Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés
Hülye voltam nagyon régen. Felkeltettem egy lány érdeklődését és nem vettem észre, mint személyt (pedig jelek is voltak, hogy lenne esélyem). Aztán rájöttem egy rossz kapcsolat után, hogy lehet ő volt az igazi nekem. Megpróbáltam felé közeledni, elértem a csókot is tőle, majd elmondta nekem, hogy amit régen érzett irántam, az már nem létezik és hagyjuk az egészet, mert nem fogja magát újra beleerőszakolni ebbe és fájt neki nagyon, hogy nem léptem. A baj az, hogy rám se figyel már, a barátom se akar lenni, de napi-kétnapi szinten látom, de hozzám se szól. 1 éve volt ez a kavarás, 2-2,5 éve érzem ezt iránta. A legnagyobb baj, hogy nem tudok túllépni, titkon azt remélem, hogy összejövünk, megjelenik álmomban és az őrületbe kerget. Ki akarom törölni az életemből, de képtelen vagyok rá.

2014. nov. 2. 01:05
 1/8 anonim válasza:
Depizz velem:'c
2014. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok depi lenni, de nem megy a továbblépés.
2014. nov. 2. 01:09
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem udvarolsz inkább neki kitartóan(nem erőszakosan)?
2014. nov. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kerek-perec közölte, hogy ha már nem léptem akkor, akkor felejtsem el örökre. Kicsit mérges is rám e miatt. Akkor ő érezte rosszuk magát, hogy nem figyeltem rá, hanem mást kerestem helyette. Ő sírt miattam hetekig és hagyjam békén.
2014. nov. 2. 01:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csapd a szelet más csajoknak is. Elfeledteti a csajt! Mit erőlteted ha úgyse akar semmit? Rám egy 32 éves nő hajtott 25 éves vok tudod mennyire megbántam, hogy nem történt semmi mert balfax voltam? Mégse rágok rajta mint egy rinyapina. Más helyzet lenne akkor persze ha bejön egy csaj és nem akar semmi egyéb okokból kifolyólag. Barátja van stb..
2014. nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet ha kitartó lennén meg tudnád győzni, hogy komolyak a szándékaid.
2014. nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már lefutott kör, így is mindenki rajtam röhög, hogy egy nem "menő" csajt se tudok felszedni. Valóban nem az, de szép, okos és nagyon kedves. Az a baj, hogy egy életre elment a kedvem a csajozástól és nem tusom mi hozná vissza.
2014. nov. 2. 01:25
 8/8 anonim ***** válasza:
hát, akkor idő kérdése, más mód nincs. sajnálom:-(
2014. nov. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!