Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a férfiak mit csinálnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a férfiak mit csinálnának ha miniben és kivágott felsőben sétálna a csaj?

Figyelt kérdés

Ráugranának és ott helyben megerőszakolnák? Ráadásul semmi extra nincs ebben a csajban.


http://www.youtube.com/watch?v=b1XGPvbWn0A


2014. nov. 2. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom mi ezzel a baj.

A legtöbb egyszerű bókolas nehany durvabbat kivéve.


Ezek a rohadt szemet ferfiak! Kezdemenyezni mernek a nőknel! Felhaborito!

2014. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem a lelkivilágát akarnák megismerni a csajnak.
2014. nov. 2. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet egyszer füles nélkül kellene a városban járkálnom :D
2014. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az szerintem meg aranyos is aki setalt is vele.... Amugy az ilyenek nekem mindig nagyot dobnak az onbizalmamon(meg ha neha felek is egyesektol)
2014. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az utcán mégis mi alapján ismerkednenek ha nem kulső alapján?

Nem ertem mit szidjak a ferfiakat hogy toketlenek ha folyton így romboljak az onbizalmukat.

2014. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de sztem bomba alakja van.:D
2014. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az szerintem meg aranyos is aki setalt is vele..."


Azért megnézném mennyire lenne aranyos, ha melletted sétálna egy idegen 5 percen keresztül, vagy esetleg a lányod mellett.


Az nem kezdeményezés, hogy odaordítasz valakinek az utcán, ha meg sok férfi szerint mégis az, akkor nagyon el van valami rontva a világban.

2014. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értitek?:D Szerintem a kérdező nem arra akart rávilágítani, hogy "milyen szemetek a férfiak hogy kezdeményezni mernek", és most akkor mindenki azt gondolja a nőkről, hogy nekik semmi sem jó.


Nőként végignézve a videót, és abban a kontextusban, ahogy én ezt először láttam, az jött le, hogy a nők mennyire durván ki vannak téve az ilyen és ehhez hasonló helyzeteknek, amikor a bókolás már nem csak szimpla bókolás, hanem lassan már zaklatás ahogy tetőtől talpig végigmérnek fura alakok, ijesztő arcokat vágnak, miközben azt hiszik magukról hogy egy nézéssel elcsábíthatnak, követnek hosszú perceken keresztül, beszólnak, füttyögnek, és ki tudja mikor ránt be az egyik egy sötét sikátorba, és mikor jön el az az idő, hogy a szerncsétlen nő megbánja hogy kitette a lábát az utcára.

Persze vannak a videóban srácok akik visszafogottabbak, kedvesebben szólítják meg a lányt, de az egészet egyben nézve, nem túl bizalomgerjesztő...

2014. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, jól leírta a lényeget a #8-as, most nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni. :D

Ezek a bókok nem kis kedves kezdeményezések. Látszik, hogy az összeset az hajtja, hogy demegdugná, mint valami állat.

2014. nov. 2. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez messze nem a normális kezdeményezés kategória. A videóban látottak többsége beszólogatás, vagy figyelemfelhívás (elég primitív módon). Van ami ijesztő is. Nagyon, nagyon más értékrendje és szemlélete van azoknak az embereknek akik így közelednek, és nem épp a pozitív irányba alakítja a véleményem róluk (de szerintem a másét se).



1-es nem bántásképp, de te a putriba szocializálódtál vagy hol? Szerinted ez a normális bevett módja a kezdeményezésnek?

2014. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!