Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jogtalan az elítélésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jogtalan az elítélésem?

Figyelt kérdés

Barátnőm nemrég került kapcsolatba. Összehoztuk őt a barátom egyik legjobb haverjával.


És a minap mikor kérdeztem a srácot, hogy hogy vannak, volt-e már valami több is, mert barátnőm nem akar válaszolni, akkor mondta, hogy igen, de kicsit csalódott is, mert a barátnőm nem hajlandó semmiféle orális dologra. Elmondása szerint, most azon gondolkozik, hogy keres magának valakit, aki elvállalná akár pénzért is. Megkérdezte a véleményem és mondtam neki, hogy szerintem nem helyes, amit csinál.



2014. nov. 2. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác egy bunkó kretén.Ennyi...
2014. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csaj tehet róla.
2014. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kisboltos ***** válasza:

lol, ki ez a srác??

nem normális az biztos. vagy én vagyok maradi?

bár én valamiért elég undorítónak, és megalázónak tartom a nő szemszőgéből az orált. én viszont szívesen csinálnám egy nőnek.

2014. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
A srác egy tapló..
2014. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha az orálon múlkik a kapcsi, akkor el kell küldeni a srácot. az nem való semmire se.
2014. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!