Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogtalan volt a kiakadásom?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogtalan volt a kiakadásom?!

Figyelt kérdés

A barátommal hétvégén születésnapi bulin voltunk.

Hajnalba az egyik gyerek már úgy döntött, h haza megy és pár srácot magával hívott, h üljenek be a kocsiba ők is és "kísérjék" őt haza. Persze a barátom gondolkodás nélkül beült és nem is érdekelte, h ott hagy a buliban... Igaz 15 perc volt az egész, de akkor is rosszul esett, h ott hagyott. Ki is akadtam ezen, de szerinte hülyeségen. A gyerek, akit elkísért elég pénzes, beképzelt és amikor vele van a barátom, akkor mintha az ikertestvérét látnám... Tényleg túlreagáltam a dolgot? :/


2014. jún. 23. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mi történt azalatt a 15 perc alatt, ameddig otthagyott? Szerintem mondjuk szólhatott volna neked, hogy elmegy, de ha szól, és mondja, hogy visszajön, akkor engem nem zavart volna. Tehát a helyedben maximum azért lennék kiakadva, mert nem szólt.
2014. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. h nem is szólt, csak beült és elment a másik, h én abban a buliban senkit sem ismertem.
2014. jún. 23. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj ezt nem tudtam, ne haragudj :( Mondjuk az én barátom ilyen esetben biztos megkérdezte volna, hogy nem bánom-e, hogy otthagy engem egy kicsit, és majd visszajön, és nyilván igent mondtam volna, mert hadd legyen a haverjával, csak ne szó nélkül menjen el... Így érthetőbb.
2014. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Semmi gond, mert én se írtam le elég pontosan, mert akkor olyan hosszúra sikeredett volna, h senki nem olvassa majd el:)

+ Lehet, h régi módi vagyok, de én azt tartom és arra is neveltek, h ha mások megtisztelnek minket azzal, h meghívnak a születésnapjukra, akkor mi is tiszteljük meg őket azzal, h ott vagyunk és nem mint a galambházba, járkálunk ide-oda... :) Mert a szülinaposon is láttam, h kicsit elszomorodott..

2014. jún. 23. 12:46
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

nem tudon hogy minek kell kísérgetni.... de megtette

a szülinapost nem kellett volna otthagyni

tégednem kellett volna otthagyni szó nélkûl (bár ha tényleg ilyen gyors volt.... vannak néha ilyen kipattant rossz ötletek.. mindenkivel elöfordul)

kiakadni, vitatkozni ezen nem kellene, elég elmondani hogy eznem volt jó, de ennyi elég

2014. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!