Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Ha igen, ha nem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos legelölről, röviden: Nem szeretett volna találkozni, hogy kicsit otthon legyen, egyedül. Megértem, kell ilyen az embernek. Aztán felhívott, hogy ő most lemegy a barátaival pihenni egy helyre. A barátai az 3 fiút takar, köztük a volt barátját, akivel nemrég még nagyon össze akart jönni (mielőtt mi összejöttünk volna). Ott is alszanak mindannyian 1 helyen.


Eddig én azt hittem, hogy nem vagyok féltékeny típus, de most rohadt szarul vagyok. Nem tudok aludni se.


Jogosan vagyok féltékeny? Eleve az, hogy miért nem találkoztunk, aztán ráadásul vele megy el...


Ha igen, mit tehetek?



2014. júl. 23. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tehetsz semmit. feleslegesen ne agyalj. az lenne a gáz ha nem szól h elutazik csak simán hazudik h egyedül akar lenni. lehet h félrekefél,de lehet h nem. te ismered,te tudod h olyan-e aki megteszi. én tudom h a férjem pl nem olyan fajta-persze bármi történhet az emberrel-így én nem féltékenykedem. ő adott már rá okot?
2014. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan vagy féltékeny.A helyedben én is az lennék.Most csak annyit teheszt hogy megvárod míg hazaér.Ha nagyon kedveskedni fog utánna akkor valszeg valami történt akkor.Ha hazaért üljetek le és mond el hogy ez így nem mehet.Hogy a haverjaival elmegy (akik ráadásul fiúk+az ex) de veled meg nem akar lenni.
2014. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék... miért jobb a volt barátjával, mint veled?
2014. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne a helyedben.


Szerintem még nem akarja lekötni magát a barátnőd. Bár nem értem, h miért nem hívott meg téged is.


De egy biztos, ha hűtlen tipus, akkor máskor is megcsalhat, hiszen nem ellenőrízheted folyton. Próbálj kikapcsolni, lehet, h nem is történt semmi.

Úgy gondolom, ha találkoztok a reakciójából kiderül minden.


(Bár én is szeretem, ha engedi a párom a külön programjaimat, de még egyszer sem csaltam meg.)

2014. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hazudott. Elment


Én nem izgulnék hanem elküldeném

2014. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, meg se kellene várd, hogy visszajöjjön.

Dobd és kész.

Nyilvánvaló, mi a helyzet. És ha véletlenül most még nem is csal meg, később is megcsalhat és akkor jobban fájhat.

2014. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!