Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó döntés osztalytars...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó döntés osztalytarssal járni?

Figyelt kérdés
Olyannal, akivel csak nyelvorakon nem vagy együtt.

2014. nov. 2. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy pár, már egy ideje együtt vannak.

Bejöhet, ha nem lógtok mindig egymáson. Másképp nem.

2014. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk, ez az élet egyik nagy törvénye.
2014. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi meg csak nyelvórákon vagyunk együtt. Én nem bántam meg. L
2014. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy ősrégi szabály: Osztálytárssal soha! Soha nem járunk!
2014. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit leszel még vele.Utolsó évben simán egyébként egyre neccesebb.Nem csak azért, mert ha szétmentek, még néznetek kell egymást, hiszen nem kell haragban elválni, hanem mert a kapcsolat közben túl sokat vagytok együtt.Gondolj bele, mondjuk 6-7 tanórán át egymással vagytok, szünetekben szintúgy és utána délután még találkoztok kettesben?Nagyon jól hangzik, hogy ennyi idõ együtt tölthettek, de egy kapcsolatban, fõleg az elején nem feltétlenül tesz jót, ha ennyit együtt vagytok.

Nyilván sima sulistárssal ezért jobb, mert találkoztok, de órákon nem vagytok együtt és szünetekben sem mindig.

2014. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha mindketten akarjátok, akkor miért ne?

Csak azért érdemes megbeszélni néhány "szabályt". Pl. az iskolában inkább osztálytársként viselkedjetek egymással.

2014. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos en beleestem ebbe a dologba...1 evig ment is aztan szakitottunk..meg most is osztalytarsak vagyunk es eleg rossz minden nap egymas kepet bamulni...en nem javaslom
2014. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnos en beleestem ebbe a dologba...1 evig ment is aztan szakitottunk..meg most is osztalytarsak vagyunk es eleg rossz minden nap egymas kepet bamulni...en nem javaslom 14l
2014. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet, de gondold át rendesen... nekem van olyan évfoyamtársam, aki már a második osztálytársával jár (pedig ez a 2. évük a suliban), hát elég fura lehet. Viszont nekünk már alig van közös óránk az osztállyal,mindenhol két csoportra vagyunk osztva, tehát van olyan oszt. társam, akit alig látok...
2014. dec. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!