Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ennyire mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ennyire mások férfiak?

Figyelt kérdés
Most komolyan eszetekbe se jut felhívni a barátnőtöket magatoktól ? Sose hallottatok arról hogy a lány szeret virágot kapni ? meg ha ígértek valamit azt sokszor meg se teszitek... miért van ez ? valaki magyarázza már el nekem ...

2014. okt. 28. 11:19
1 2 3 4 5
 1/44 CptTomato ***** válasza:
78%

Ti lányok sosem hallotatok arról hogy mi szeretnénk egyedül időt tölteni, vacsorát kapni.... kérés nélkül.

De most komolyan... majdnem bármi jó amit kérés nélkül kapunk.... -.-

2014. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%

Mert hülye vagy.

Nem is ilyen minden férfi, ne áltanánosíts!

2014. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
40%
Mert napi 20 órát dolgozunk, hogy legyen mit elbasznotok a plázában....
2014. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
74%

a kérdésnél már csak a válaszok ocsmányabbak...


a személyes sértettségedet és egy bizonyos egyed miatt kialakult véleményedet kérlek ne terjeszd ki a teljes Y kromoszómára!

2014. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
ne haradugj,... de nagyon sokan így tesznek ahogy leirtam, ennyire eszetekbe se jut a másikat felhivni ? vagy nem is akarjátok ? vagy én már ezt nem tudom megérteni se... sztem meg pont h a lányok sokszor többet tesznek egy kapcsolatért
2014. okt. 28. 11:26
 6/44 Mr. Truth ***** válasza:
81%

Mert ha a férfi romantikus akkor "bu*i"

ha nem romantikus akkor "érzéketlen tapló"

ha vesz virágot "nyálas"

nem nem vesz: "Bunkó"

Ha felhiv "nem hagy egy percre se magamra"

nem nem hiv: "bunkó"


erre jönnek az "adj teret" az "el hanyagolsz" "nem tudod mit érzek" "ne akard tudni hogy mit érzek" "nem is érdekellek" "miért faggatsz" és a többi baromságotok...

A pasi mindenesetben tudja mit akar: Dugni... Ez tiszta sor korrekt...

De te nők... Ti is dugni akartok csak játszátok az eszeteket...


(Nagy Nagy tisztelet a kivételnek)

2014. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
56%
Az megint kimarad a meséből, hogy a nő meg csak akkor telefonál, ha kell neki valami. De ez természetes, mi?...
2014. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
én nem ilyen vagyok hogy anyagi dolgokat várjak el.. azért sztem néha néha 1-1 szál rózsa belefér és még annyi h kereseen az illető telefonon is , sajnos sokatok ilyen és nem mindnekire mondom de az van h sajna én nem nagyon ismerek olyat aki figyelmes lenne tényleg a barátnőjével . az én barátom kb figyelmes bár nála is vannak hiányosságok. tehát főleg azért irtam ki mert szeretnék értelmes választ kapni úgy h ha vki tudja az okát h ezeket miét teszik akkor várom :)
2014. okt. 28. 11:29
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Xd
2014. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Mr. Truth ***** válasza:
80%

én egyszer vittem rózsát... "csak ugy" semmi évfordulo hónapfordilo percfordulo vagy akármilyen baromság nem volt... még egy szerencsétlen névnap se... vittem egy szál rózsát mert eszembe jutott a barátnőm ezt kaptam válasznak: "Miért csak egyet kapok?"


hát köszi... (Y)

2014. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!