Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek mit vehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek mit vehetnék karácsonyra? Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
tudom még messze van. :D 4000ft lenne nagyjából a keret :D akármilyen ötletet elfogadok :)

2014. nov. 4. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Parfüm,plüss maci,cserepes virág,hosszújú felső ami jó rá nézd meg hanyas a méretes S-es vagy M-es a mérete,esetleg sexi fehérnemű szintén rá való mérettel, vagy pedig 4ezerből tudsz neki venni olyan könyvet amilyet szeretne olvasni azaz ki a kedvenc írója Stephen King vagy más egyéb híres jó író akitől szeret olvasni regényeket.

Nos ilyen ötletekből válasz egyet. :)

Én anno exeimtől ilyeneket kaptam és örültem neki nagyon mert ajándék egyenlő mennyire ismer minket a párunk mennyire figyelmes. Ha bonbont veszel neki vagy más egyéb édességet azt jelenti nem ismered őt és nem tudod minek örülne. Tudom mert én is ezt éreztem amikor a szülinapomra ezt kaptam az 1éves kapcsimtól :(

2014. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát plüssöt NE vegyél. hacsak nem 10 éves a csaj. cserepes virágot se. 4000 forintból rendes parfümöt nem nagyon lehet, gagyit meg inkább ne. ruhát csak akkor vegyél neki, ha biztosan tudod az ízlését és méretét, de ha ilyen kérdés megfordul a fejedben, akkor ez nem túl valószínű.


a könyv jó ötlet. feltéve, hogy szokott olvasni és ismered az ízlését. meg gondolom mindenféle kozmetikumnak, sminkcuccnak is örülne, de ezeket egy pasi nem valószínű, hogy egyedül meg tud venni. ha szeret sütni, főzni, akkor szakácskönyv is jó ötlet, hozzá valamilyen különleges muffinforma vagy kötény vagy ilyesmi.


kicsit többet kéne ehhez tudni a barátnődről, így látatlanban elég nehéz. mit szeretet csinálni, mik a hobbijai? otthonülős vagy eljárós típus? stb.

2014. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én általában olyat kaptam, amit említettem milyen jó. Pl egy könyv, egy mintás bögre vagy ékszer. Karácsonyra egyébként egy szép határidő napló is jó ajándék lehet. Tavaly azt kaptam, mondjuk a tesómtól de talán annak örültem a legjobban (mert ilyen csajos naptár, hogy a hátuljában vannak plusz lapok, rajta kalória táblázat meg menszesz naptár és társai). Páromtól szakácskönyvet kaptam, nem célzásként hanem említettem neki, hogy dejó lenne :D


Kaptam már parfümöt is jó drágát de az azóta is ott csücsül a dobozban, mert nem figyelt ex és csak azt mondtam mennyire tetszik az üvege.. amúgy a szaga rémes, mert előtte sose szagoltam csak mikor megkaptam. Hát ment a bájvigyorgás, hogy én mennyire örülök neki.

2014. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!