Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak szoktak sírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szoktak sírni?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki elfojtja inkább?
2014. nov. 4. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van bőven, sőt van olyan is, aki kb nem is tud.
2014. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Előfordult már.
2014. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak is emberek.
2014. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
eddig kb éves ciklusban kijött mindig a feszültség... idén érzem hogy itt van, egy két könnycsepp ki is ül a szememre de képtelen vagyok elengedni... nagyon szar ez így:S
2014. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi olyankor csak hidratáljuk az arcunkat.
2014. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt amikor bőgtem de mióta évekkel ezelőtt idegösszeomlásom volt, azóta egyszer sem fordult elő szerencsére.
2014. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előfordult, amikor már nagyon nem bírtam. De egyébként próbálom magamba fojtani a problémákat, esetenként akár még meg is oldani őket, ha van erre esély.
2014. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utoljára két és fél éve sírtam amikor nagyapámat mentem meglátogatni a kórházba, már nem is ismert meg, és azt kérte tőlem mint idegentől, hogy vigyem ki onnan mert nem szeret ott...

Olyan volt nekem mintha az apám lett volna...

Azóta nem tudok sírni... F

2014. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

én szoktam.

nem szeretem elfojtani...

2014. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval mélyen együttérzek. Én is a nagyapámhoz mentem be a kórházba és olyan iszonyatosan le volt soványodva, alig észlelte maga körül a világot, én meg egyszerűen sírva fakadtam. Alapjában érzékeny vagyok, együttérző is, de általában nem látszik rajtam, hogy mit érzek, ha olyan a helyzet. És mióta ő sajnos elment, azóta én se könnyeztem...
2014. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!