Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért számít, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért számít, , gyengének", ha kimutatja, kimondja az érzéseit? 17/f

Figyelt kérdés

Rengetegszer hallottam, illetve láttam ezt.


Fiúk, nincs szükségetek lelkizésre és megértésre?

Illetve lányok, ti elvárjátok egy fiútól, hogy elfojtsa az

érzelmeit?


Én vagyok ennyire fura? :)


2014. máj. 6. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem számít gyengének.

Nem várom el h elfojtsa. ez hülyeség.

23L

2014. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy mik ezek az érzések, és milyen módon szeretnéd őket kimutatni, kimondani...
2014. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elsőnek +1
2014. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: Pl. szomorúság, fájdalom. És úgy mutatja ki, hogy ölelésre, szeretetre, emberi közelségre vágyik.
2014. máj. 6. 12:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök normális. Akkor lenne gáz, ha minden nap 10 percet pigyeregnél a vállán.

(1.voltam)

2014. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kimutatni? Mit? Ja amivel később, ha úgy tartja kedvük, visszaélnek? Nem! Ezt egyik nő sem érdemli meg! Ráadásul a legképmutatóbbak hangoztatják ezt, hogy ők igenis elvárják a férfitől az érzelmességet... nagy lósz#rt! A másik gyengeségére utaznak, hogy az ő kezükben több ütőképes kártya legyen, ha időközben akadályba ütközik a kapcsolat. Hálátlan disznó az összes nő! Egy dologra vagytok jók, méghozzá a dugásra, semmi másra!
2014. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó: ilyen mentalitással remélem nem csajozol, kár lenne.


kérdező:

nincs az érzelmek kimutatásával semmi baj, mint mindig, a végletekkel van a baj. egyik nő sem szeretne sem egy fabábut, sem egy pólyást, kivéve, ha azt maga szülte meg. van egyensúly a kettő között. mi folyton ugratjuk egymást és még soha nem kaptam ennyi babusgatást és figyelmet, mint a mostani páromtól, igyekszem ezt viszonozni is. és tudod, volt hogy elsírta magát, persze nem előttem, de ettől csak még édesebbnek gondoltam.

2014. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne mutasd magad gyengének a párod előtt, mert akkor kevésbé férfiasnak fog tartani és csökken az érdeklődése irántad.

Ez lehet, hogy csak a tudatalattiban történik meg, lehet hogy tudatosan is, mindenesetre hazudik róla, hogy ez teljesen rendben van.

2014. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Olyan társra nincs szükségem, aki mellett nem lehetek önmagam. :)
2014. máj. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!