Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten vásárolt olcsó Durex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten vásárolt olcsó Durex, hamisitvány?

Figyelt kérdés

Interneten vásároltam (V betűs aukciós oldal) eléggé olcsó áron Durexet. A hirdetésben az állt, hogy eredeti, meg is örültem neki, viszont amint kézhez kaptam, el kezdtem gondolkozni, hogy tényleg ilyen olcsó ilyen áron?(40db 2800Ft)

Valaki találkozott már ilyennel, esetleg használt már?


2010. jan. 27. 09:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért azt nem gondoltam volna, hogy már kotonokat is hamisítanak...
2010. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Abban reménykedek, hogy nem, és igazából ennek szeretnék a végére járni....
2010. jan. 28. 00:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem értek annyira a témához mint pár előttem szóló, de ha már a gyanúja is felmerül hogy hamis, és a fele igaz abból amit írtak h mi van ha hamis, én 100% hogy nem használnám.
2010. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Épp ezt nem tudom eldönteni, h merjem-e használni vagy sem?

Mert akitől vettem, az eléggé rendesen add el belőle, meg más is az interneten....

2010. jan. 29. 11:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább boltban vegyél óvszert. Ezt most komolyan mondtam.
2010. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A trutyi ami benne van késleltetőgél, én is azt használtam a boltiban is benne van amit a Rosmannban vettem, szal nyugi, az kell oda:)
2010. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez érzéstelenitő trutymák+sikosito. Szerintem nincsen semmi gáz ezekkel az ovszerekkel,én amit boltban veszek az is ilyen "nedves"
2010. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!