Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok az alap dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az alap dolgok amiket meg kell csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy miket kell megtenni fiatalon smárolás lánnyal oké a lány pasijával oké miket kéne illetve inkább csak kipróbálni ne értsetek félre nem vagyok perverz meg semmi de nincs valami sok időm és még a vég előtt mindent ki akarok próbálni ötleteket
2010. jan. 27. 09:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?AMúgy sex,önkielégítés, sportolás, utazgatás, tanulás, munka stb.Minden ami a normális élet része.AH van még időd, akkor házasság és gyerek.
2010. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
ne add fel!! anyám is áttételes rákos volt és neki is szép évei voltak még a halála előtt!!!hallod??!!
2010. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
szexeljél egy csajjal pl. az is izgis tud lenni!
2010. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szerintem vagyis én ki próbálnám hogy mije érzés egy repülőből ki ugorva a levegőben szeretkezni bár mondjuk ez elég költségesnek hangzik! vagy mondjuk dugj meg valami állatot :D:D Hörcsög? hal pl: hallal próbáld ki :D

És ne add fel! küzdj az életedért az én anyukámnak 2 agyvérzése volt és még mindig pörög ! ne add fel

2010. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
lány vagyok 17 éves és az orvosok nem adnak sok esélyt nekem az életre elég szar azzal szembesülni h meg fogok halni:(:(
2010. jan. 27. 10:07
 16/30 anonim ***** válasza:
1%

Mit próbálj ki?

Hát például kipróbálhatnád, hogy milyen, mikor belehugyozol a konnektorba. Vagy mikor átúszod télen a Dunát, jégzajláskor. Esetleg milyen leugrani emeletről. Először kezdheted az ötödikkel, és szépen haladhatsz fel a 10.-ig. A végén már eléggé izgis lesz, hidd el. De megpróbálhatod azt is, hogy a kenyérpirítóval fürdesz; magad mellé veszed a kádba (persze úgy, hogy be legyen dugva a másik vége a konnektorba). Nagyon bizarr, rázós élmény. De hidd el, megéri. Ezt nem szabad kihagynod az életedből semmiképpen.

De eléugorhatsz kamionnak is. Ha 14 éves korodra nem ugrottál még elé egynek sem, akkor nagyon lúzer vagy, nekem elhiheted. Újabban ez a menő a fiatalok körében.


Ha meg szexről van szó, akkor a lovat ajánlom neked. Ha lóval még nem csináltad 14 éves korodra, akkor már régen rossz. Szánalmas, aki lóval nem csinálta. És lehetőleg anál - oda-vissza. Ja, és a végén vagy beléd kell, hogy élvezzen, vagy le kell neki nyelni, mert az az igazi vagányság.


Szóval csak azt tudom mondani, hogy ne legyél lúzer. Próbáld ki a fentieket, mert különben semit nem fog érni az életed. Egy szánalmas kis senki maradsz ezek nélkül.



(Idióta kis s*ggdugasz divat-tini...)

2010. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőséged utazz el egy olyan helyre amit nagyon szeretnél látni, vagy próbálj ki olyan sortokat, ételeket-italokat amiket még nem ettél-ittál...

Szeretkezz egy normális lánnyal.

Kirándulj gyönyörű hazai helyeken!


És ne add fel! Jobbulást kívánok!!!

2010. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Kezdhetted volna azzal, hogy mi a bajod. Lehet, mást írtam volna.
2010. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
g*ci bunkó vagy
2010. jan. 27. 10:11
 20/30 anonim ***** válasza:
Bocs nem tudtam, hogy lány vagy, akkor normális fiúval:)
2010. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!