Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bögrés mákost szeretnénk...

Bögrés mákost szeretnénk csinálni. De fel szeretném dobni. Ezek a dolgok vannak még itthon. Ötlet?

Figyelt kérdés
Tejszin,lekvár,túró,
2011. júl. 30. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
rumaroma, meggy, citromhéj?:)
2011. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tejszínböl csinálj tejszínhabot, és azt tedd a tetejére! Én valamikor így ettem a sima kakaós bögrést, nagyon finom volt. ja, és ettem már lekvárral is, nem tudom, az milyen mákkal, szerintem próbáld ki. De ha van otthon kakaó, akkor csinálhatsz abból is bögrés sütit, vagy én még szoktam kókuszosat is. 15/L
2011. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire vastag ez a süti,ha kisült,de vagy kettévágnám,vagy sütnék 2 lapot és megkenném lekvárral közte,a tetejére meg mehet tejszínhab.
2011. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a lekvár passzol hozzá.amikor beleöntötted a tepsibe, kiskanállal sűrűn pötyögtess bele lekvárt. a tészta majd befedi, és belül lesz a finom lekvár.

tálaláskor, a kistányéron mehet rá egy kis tejszínhab.

2011. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a tésztájába - mikor már a sütőedényben van - csöpögtetném a lekvárt és/v túrót.


V két adagot sütnék, egyiket megkenném lekvárral és/v túróval, rá a másik lap.

2011. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vékony piskótalapot sütnék, majd úgy, mint a piskótatekercset feltekerném. Persze lekvárral tölteném. Amolyan mákos piskótatekercs lenne.
2011. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!