Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok az alap dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az alap dolgok amiket meg kell csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy miket kell megtenni fiatalon smárolás lánnyal oké a lány pasijával oké miket kéne illetve inkább csak kipróbálni ne értsetek félre nem vagyok perverz meg semmi de nincs valami sok időm és még a vég előtt mindent ki akarok próbálni ötleteket
2010. jan. 27. 09:26
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
kösziiii 10:9-es
2010. jan. 27. 10:13
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Bulizz, flörtölj, szerelmeskedj!Az egy éjszakás kalandok isteniek tudnak lenni!És járj sokat a szabadban, lélegezz!Beszélgess a barátaiddal, szüleiddel, családoddal amennyit csak tudsz.Soha ne ülj egyedül a kórterembe, vagy a szobádba.Keress mindig társaságot, hogy a gondolataidat még átadhasd másoknak!A körülötted lévő embereknek sokat mond hogy szereted őket, csinálj sok -sok fényképet magadról a barátaiddal, családoddal!

Én ezt javasolnám4És ezt javasoltam volna anyukámnak is, akinek nem volt ideje így felkészülni a halálra!Arra gondolok milyen jó lett volna még akár 2 mondattal többet váltani!Vagy még több közös képet csinálni!Ne pazarold az időd a netre!Annál sokkal fontosabb dolgok is vannak!De ne félj a haláltól .Egyszer úgyis találkozol a most ithagyott szeretteiddel!

És kitartás!!

2010. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
jobbulást ,rémelem meg fogsz gyógyulni,kár az ilyen fiatal emberekért,még előtted álna az élet,nem adhatod fel!!!!remélem a szüleid mindenben támogatnak,a kemo-meg tényleg szar,emlékszem anyámnál milyen elváltozásokat okozott,de manapság meg úgyhallottam,hogy kispórolják belőle az anyagot!!
2010. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
azt lehagytam,hogy viszont lehet hogy nem lesz arra időd,hogya nagy őt megtaláld,emiatt szerintem használj ki minden felkinálkozó lehetőséget,ez nem számít ku.rválkodásnak,sokan ha tudnák milyen helyzetben vagy!!
2010. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 lacikaaaaa ***** válasza:
EZ KAMU.
2010. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
tudod mi az ,hogy RÁK?? ezzel nem szoktak viccelődni az emberek!
2010. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem regisztráció előtt iq tesztet kéne iratni a leendő tagokkal...
2010. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne add fel azt tedd. Csodák történhetnek és történnek minden nap. Csak hinni kell bennük.

És mit csinálj ?

Csak olyan dolgokat ami boldoggá tesz. Nem tudom mennyi időt mondtak. De én hallottam már sok embert meggyógyulni rákból. (Titok, agykontroll stb.)


Feküdj ki egy mezőre egy szép napsütéses időben.

Beszélgess emberekkel.

Szeretkezz. Biztos találsz hozzá egy rendes fiút.

Tölts el egy barátoddal egy szép estét egy tóparton ahol végignézhetitek a naplementét, a csillagokat és elgondolkodhattok az életről.

Vagy akár egy napfelkeltét.

Ölelkezz minél több emberrel. Az ölelésnek is gyógyító hatása van ugyanúgy mint a mosolynak.

Nem tudom. Annyira segítenék...

2010. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Remélem igaz a kérdés, mert ilyennel elég embertelen viccelődni.


Tételezzük fel, hogy igaz. Akkor elsőként sajnálom, mert nagyon fiatal vagy még. De ne feledd, hogy nem szabad feladni. Volt egy ismerősöm, mellrákot diagnosztizáltak nála, és fél évet adtak neki. Ő meg kezet fogott az orvossal megköszönte a tájékoztatást és közölte, hogy ő még gyereket fog szülni és még unokája születését is megéli. Iszonyatos élni akarás volt benne, és senki nem tudja hogy de eltűnt a rák. Most lehet mondani, hogy kamu de nem az, személyesen ismerem az illetőt. Azóta évek teltek el és élvezi minden pillanatát.


Amúgy csak olyat tegyél amit amúgy is tennél, ezt úgy értem semmi olyat amit meg kéne bánnod. Én biztos elmennék ejtőernyőzni, Skóciába is elutaznék, látni akarnék közelről egy tornádót és még sok egyéb. De hiába írom le, mások vagyunk, mások a vágyaink is. Gondold végig mi minden érdekel téged, és az alapján dönts. Ajánlom figyelmedbe a Bakancslista cimű filmet.

2010. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
én meg Lance Armstrongot,aki áttételes hererákból gyógyult fel és a világ legjobb kerékpár versenyzője lett!!!
2010. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!