Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez még így valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még így valaki?

Figyelt kérdés

Mikor ez a szám ment anno még tizenéves kis "suhanc" voltam, és mindig szerettem ha ment a rádióban. Nem hallottam már nagyon hosszú ideje, aztán mikor egyszer csak meghallottam, eszembe jutott, mennyire nem jutottam semmire az életemmel. Akkor tele voltam élettel, reménnyel, tűzzel, és azt hittem ez a mostani lesz életem legjobb időszaka, pedig az volt az. Még nincs munkám, se barátnőm, se állandó közösségem. Van valaki még így? Hogy dolgozzátok fel?


http://www.youtube.com/watch?v=Mov0dnY_6NM



2014. nov. 5. 19:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit sok a szóismétlés, bocs...
2014. nov. 5. 19:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy . Undorító ez a lét , amíg fiatalok vagyunk könnyen megy ( vannak akiknek akkor is nyomorult és fájdalmas az élete ).
2014. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehezen , de ilyen az élet az évek repülnek és ha nem teszel semmit hogy változzon az életed nem fog változni szóval most vagy soha egyszer élünk .. vágj bele amibe szeretnél
2014. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!