Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lány létemre elég erősen túlteng bennem a férfias jellem? (ne érts félre)

Figyelt kérdés
Ezt most nem úgy értem hogy leszbikus vagy transzexuális vagyok hanem hogy erős jellemem van férfiasan beszélek cselekszem... Nem vagyok egy lányos lány de azért még megmaradtam a kereteim között. Csinosan öltözök és jól nézek ki. De annyival jobban tudnám élni az életem férfiként. Néha elgondolkodom hogy jobb sikerültem volna férfinak mint nőnek... annyival könnyebb lenne, és jobban tudnám csinálni azt amit ők csinálnak... férfias férfi lennék ami manapság egyre ritkább... úgy olyan mint a pokolban a hóesés... szerintetek ez normális vagy már fura? lányok kinek van hasonló érzelemvilága az elférfiatlanodott palik miatt? :D 24/L

2014. nov. 5. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány bátyád volt?
2014. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni miért van, de nem kell ezzel foglalkozni. Nyugodtan felejtsd el a rendszer által rád erőltetett Női szerepeket, mert annál jóval több vagy. Szóval ne aggódj, teljesen normális. :)
2014. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
egy bátyám van csak... szóval jó vagyok így lánynak? annyira nem bírom ha egy lány hisztizik vagy értetlenkedik türelmetlen vagyok hozzájuk és sztem szégyent hoz a legtöbb a női nemre... pl van egy ismerősöm aki bedurcázik a palijára ha olyanja van akkor a semmiért és nem ám közli vele hanem elvárja hogy olvassanak a gondolataiban... na azt de arcon rúgnám... ez is normális? :D én inkább kiadom magamból ordítással vagy csapkodással ha bajom van még sosem apelláltam arra hogy valaki más kitalálja...
2014. nov. 5. 20:54
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sok férfi örülne ilyen nőnek, aki nem viselkedik idegesítően.... Bár ennyiből még mindig nem tudom, hogy nálad mit takar a férfias jellem...
2014. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy ilyen kis különleges hópehelynek képzeled magad, hogy úgy érzed megalázhatsz mást azzal, mert ő éppen úgy éli meg a Nőiességét ahogy, hát... Végül is ez is "normális" hiszen azt szeretnéd, ha a hímek elfogadnának, de te tudod...
2014. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
hát az ordibálás és a csapkodás, azért elég durva lehet, főleg ha csak azért mert megjön... sztem minden férfinak agyára mennek az olyan nők akik ezt várják el, hogy tudják a férfiak, hogy mit akarnak a csajok
2014. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Soha senkit nem aláztam meg még "Hópehely"... Én ezeket érzem és nem pedig kimondom... a másik "te Gedra" ilyen szó nincs de tetszik lehet lesz mától :D
2014. nov. 5. 21:01
 8/23 anonim ***** válasza:

Mi az a GEDRA? :D

Vagány, talpraesett lány vagy, ennyi. Semmi gond ezzel. Bár lehet kicsit több a férfihormon vagy sokat "lógtál" fiúkkal de az a lényeg, hogy amikor kell, tudj igazi NŐ lenni! ;)

2014. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

egyre ritkább a férfias férfi? ezt azért hagyjuk már, olyan általánositás, amivel tele ven mindenkinek a hócipője, a férfiasság nem azt jelenti, hogy nem öltözködik buz*sän, erős, izmos stb, hanem hogy tudja az érzéseit kezelni, sármos, mindig tudja mit kell mondani, és hogy tisztelettudóan viselkedik mindenkivel... és persze mindenek felett becsületes

igenis férfias férfiak vagyunk!

2014. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Elmagyarázom, mert látom nem érted, pedig a logikát is férfiaknak szokták tulajdonítani, holott nem feltétlen igaz.

A különleges hópehely jelzőt azért kaptad, mert úgy érzed, hogy a férfias vonásaid miatt te minden más Nőiesebb Nő fölött állsz. Nyilván nem így van. A megalázás pedig szóban történt és ki is mondtad. Itt.

Ennyit rólad.

2014. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!