Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lány létemre elég erősen túlteng bennem a férfias jellem? (ne érts félre)

Figyelt kérdés
Ezt most nem úgy értem hogy leszbikus vagy transzexuális vagyok hanem hogy erős jellemem van férfiasan beszélek cselekszem... Nem vagyok egy lányos lány de azért még megmaradtam a kereteim között. Csinosan öltözök és jól nézek ki. De annyival jobban tudnám élni az életem férfiként. Néha elgondolkodom hogy jobb sikerültem volna férfinak mint nőnek... annyival könnyebb lenne, és jobban tudnám csinálni azt amit ők csinálnak... férfias férfi lennék ami manapság egyre ritkább... úgy olyan mint a pokolban a hóesés... szerintetek ez normális vagy már fura? lányok kinek van hasonló érzelemvilága az elférfiatlanodott palik miatt? :D 24/L

2014. nov. 5. 20:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő... Na de kérlek, ezzel az a baj hogy lány létemre még egyetlen ilyen vagy hasonló emberrel nem találkoztam... Nem arra értem hogy nem jártam ilyennel hanem nem ismerek ilyet pedig sok az ismerősöm. Van aki megközelíti ezeket a tulajdonságokat de a legtöbbje nem nagyon tudja hova tenni azt hogy sárm és érzelem meg észbelileg nincs ott a többség hogy mikor mit hogyan kellene... csak olyan vagyok és fiú vagyok aztán kész ...
2014. nov. 5. 21:07
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy angolszász szófordulat, ezért nem tudta értelmezni a kérdező (Special snowflake...). Nem kell egyből hülyének nézni. (Jajj de utálom a whiteknightokat, pedig most én is azt csináltam, tudom... sajnálom)
2014. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Te sem értetted hogy miért írtam ki hogy hópehely... azért hogy tudd hogy neked válaszoltam :D nem volt benne semmi flegma vagy igen? :D
2014. nov. 5. 21:10
 14/23 anonim ***** válasza:
16%

Öhm. Azt hiszem tényleg nem érted. Nem engem aláztál meg. Mivel engem nem ismersz. Akár magamra is vehettem volna, amit írtál. Az a megalázó és nem csak nekem, hanem más Nőknek is, hogy te úgy gondolod, hogy mivel te ilyen vagy, ezért más, aki a tanult viselkedési formák alapján Nőiesebbnek van elkönyvelve, az rosszabb, mint te. Jesszus, ez tényleg ennyire bonyolult?

Kevesebb bezzeg más csajok és több support.

2014. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Őszintén szólva, nem tetszik a stílusod, kérdező. Otromba vagy és ignoráns. Nálad az a férfias, ha hisztérikus pinának titulálod a veled egyneműeket, szégyenkezel miattuk, fölényeskedsz és ordítozva csapkodsz?

Nos, akkor, puszi a pocidra, nem vagy egyedül. Minden ilyen "fiús csajszi", akivel eddig összefutottam ilyen butácskán állt a legtöbb dologhoz. Falsch képet kergetsz a nőiességről és a férfiasságról - jól mondták, van egy kis "feeling like a special snowflake" beütésed.

2014. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Lehet nincs kizárva... de mi a bánatot csináljak ha ilyen vagyok? Ezért is kérdeztem hogy ez normális e de ezek szerint nem. Na ilyenkor mi a teendő? Visszavenni az arcomból nehéz mert hát végül is ilyen vagyok de nem bunkó vagy rongyrázós gettóbuxa... nehéz így vázolni hogy nem vagyok olyan mint ami a kérdésből lesüt. de legalább megtudtam a szindróma nevét :)
2014. nov. 5. 21:31
 17/23 blazefire válasza:
A fizikai nem és a pszichológiai adottságok nem függnek össze túlságosan. Nincs olyan hogy női elme így,férfi elme úgy.Ez változatos ,mindeki egyedi. :)
2014. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%

Én is hasonló beállítottságú vagyok.

Egyszerűen nem bírom a nőket úgy általában. Nekem róluk egy örökké vinnyogó idióta p#csa jut eszembe. Persze tisztelet a kivételnek, mert vannak jófej lányok, akikkel jóban vagyok, de például az iskolámban a legtöbbtől hánynom kell. Mindegyik ugyanúgy öltözködik, nyomorék módon hurcolásszák a táskáikat meg tűrögetik a hajukat, kelletik magukat a fiúknak, beszólnak egymásnak, rivalizálnak, hogy melyikük kevesebb kiló. Ha egy lány szűz, akkor mérhetetlenül büszke magára, hogy megőrizte huszonhárom éves koráig, ha már nem szűz, akkor azzal dicsekszik, hogy ő már nem az. Minden egyes apró kis narancsbőrért nyáverognak, agyonsminkelik magukat, hülyén húzzák ki a szemöldöküket. Kapcsolatban minden hülyeségen megsértődnek, a "szeretlek" szón állandó jelleggel problémáznak, folyton a testükről kérdezik a barátjukat, na meg az érzelmeikről. Ha nem kapják vissza azt, hogy "örökké", akkor sírnak, ha visszakapják, akkor is sírnak, aztán meg azért sírnak, mert elkenődött a sminkjük. A kövér lányokat mindenki cseszegeti, a kövér lányok ennek ellenére magukat elegánsan molettnek nevezve dobálóznak a "kutyák játszanak csontokkal" szólással, miközben sajtburgert esznek, otthon meg méregetik magukat. A lányok folyton csücsörítős képeket csinálnak egymással, meg ha együtt vannak, a férfiak péniszéről beszélgetnek, miközben sütikét esznek rózsaszín cukormázzal. Aki még nem látott péniszt, az hazudik egyet, úgysem tudja bebizonyítani senki sem az ellenkezőjét... Hazudnak, kiszíneznek minden történetet egymásnak, hogy menőbbek legyenek, kétszínűek, és külön jogokat, kiváltságokat követelnek maguknak, mert ők nők.

Egy szó, mint száz: A legtöbb nőt nem szeretem, remélem, én nem vagyok ennyi logikátlan lény.

18L

2014. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Szóval kérdező lehet kicsit nyersen fogalmaztam, meg túloztam, de én a hozzád hasonló laza lányokkal jövök ki általában.
2014. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó aki regényt írt! Én imádlak :D azt hittem már tényleg beteg vagyok :D de nem :D
2014. nov. 5. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!