Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elviselni ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elviselni ezt?

Figyelt kérdés

Van egy komoly problémám, ami megnehezíti nekem a párkapcsolatot. Ehhez szeretnék tanácsot kérni.


Nem szeretem a kihívó női öltözködést. Azt amit mások nőiesnek vagy csinosnak tartanak, az ilyen legtöbbször számomra kihívó. És ebből kifolyólag nem szeretem a rövid ruhákat, dekoltázsokat és a tűsarkakat. Nem arról van szó, hogy 1-1 alkalommal zavar vagy nyáron, nagy melegben. Azt nem szeretném, hogyha a párom így jár a hétköznapokban.


Nem igazán az zavar, hogy más pasik is elismerik hogy szép nő a párom vagy esetleg izgatónak tartják. Azzal van a problémám, hogy a párom miért akarja, hogy más pasik felizguljanak rá. (A férfiak pl nem tesznek ilyet. Vagy ha tennének a párjuknak gyanítom nem esne jól.) Vagy tegyük fel, ha azt is mondja egy nő, hogy ő magának öltözik nőiesen és nem férfiaknak, akkor is a következménye az, hogy a pasikat ez izgatja.


Azért nem tudom ezt a női öltözködést elfogadni, mi férfiak mindig fel vagyunk öltözve ehhez képest. (Például: Még nyáron, nagy melegben sem szokás, hogy egy férfi térdnél rövidebb nadrágot hordjon.) A férfiak nem keltenek akkora feltűnés, izgalmat, vágyat a nőkben és nem is tehetik ezt meg a férfiak számára rendelkezésre álló ruhákkal. A nők ezzel szemben mintha állandóan izgatni akarnák a férfiak fantáziáját.

És ez számomra zavaró. Én nem szeretnék ilyet egy párkapcsolatban és nem tudom ezt tolerálni.


Elvileg egyenjogúság van, de én nagyon úgy látom, hogy a nők egyenlőbbek. A nők számára minden eszköz megengedett, hogy megbolondítsák a férfiakat és ezt szemérmetlenül ki is használják. Még ahogy elnézem, a stabil párkapcsolatban élő nők is ezt teszik a hétköznapokban.


Amit nem értek még, hogy ez a probléma, amit leírtam, más férfiakban miért nem merül fel?


2014. nov. 6. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert a nők másképpen vannak össze rakva. Mindenkinek (minden nőnek) kell a külső megerősítés. Akármennyire is boldog a párkapcsolata.


Mondjuk azt én sem értem, mint nő, hogy egyesek miért rakják ki a csöcsüket, hogy aztán lecseszhessék a pasit, hogy: "Mit bámulsz?"

2014. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én általában csak a párom miatt veszek fel kihivó ruhát más véleménye nem nagyon izgat. Viszont hogy választ kapj a kérdésedre a nők általában szeretik ha felkeltik a figyelmet ez olyan mint a férfiaknàl a vadász ösztön. Természetesen ezt normál keretek között fogatható el. De persze vannak olyan nők akik figyelem hiányosak és azért teszik ezeket 29 /L
2014. nov. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés hogy te mennyire figyelsz pl kihívóan öltözött nőkre... Mert ha neked egyáltalán nem keltik fel a figyelmed és nem érdekel más nők hátsó idoma pl, akkor megérdemelsz egy olyan párt aki tiszteletben tartja a kérdésed az öltözködéssel kapcsolatban is.

Amúgy az nem igaz hogy egy pasinak sem jut eszébe a dolog, vagy hogy másokat nem zavar, sőt teljesen jogos dolgot írtál, de azért nem kell olyan túlzásokra gondolni hogy csak izgatás miatt öltözik így sok nő.

Amúgy azért sok pasi kihívónak vagy vonzónak találhat olyan nőt is aki nem teszi személére a testrészeit.. Ezeket nem lehet elkerülni.. Szóval a kérdés inkább az hogy a pasik miért gerjednek be minden egyes kerek fenéktől. Nem csak kihívó ruhában lévőktől.

Én nem hordok kihívó ruhákat de mégis sokan végigmérnek, szóval sztem ha normális vagy te sem bámulod nők fenekét de ha a bnőd zaklatja vki akkor megvéded.. Már ha normális bnőd van, aki nem is akar más pasikat..

2014. nov. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen én is hasonlóképpen álltam a dologhoz! Nem rajongtam ha a párom mini szoknyát akar fel venni! Kb 18 évesek voltunk akkor! Most 29 évesen én segítek neki a leg előkelőbb, leg csinosabb ruhák kiválasztásában! Csak hogy most már ő lett hogy is mondjam, talán vissza fogott! De ez köszönhető annak hogy felnőttek lettünk és vannak gyerekek ami kellő komolyságot hozott magával! Na azért nem mondom hogy csadorban jár, hanem inkább csak szolidan öltözik! Most már nem ribis hanem igazi nőies stílust képvisel! Na az az igazi nem a seggét villogtató kis libák! Személy szerint engem sokkal jobban meg mozgat ha egy csinos középkorú nőt látok szépen öltözve, mint egy tini csajt alig látható ruhában ami épphogy el takar! Sőt a párom ezt annyira tolerálja hogy együtt vitatjuk meg hogy jól néz ki a hölgy avagy lenne rajta mit csiszolni! De ez fordítva is igaz! Nem riadót vissza ha egy pasirol kell véleményt nyilvánítani ha észre veszem hogy a páromnak a tekintete oda téved! Meg kérdezem hogy mi tetszik, ő el mondja hogy jó a segge annak a pasinak én meg rá vágom hogy ugyan olyat szarik mint én és ennyi! A nőket ő is szokta osztani Pl.én mondom hogy jók a mellei annak a csajnak, mire ő azt mondja hogy biztos nem olyan finom mint az övé! Jókat röhögünk de soha nem fordult meg hogy féltékeny lennék rá! Ha meg adsz mindent egy nőnek akkor az nem fog elkolbászolni és igaz ez fordítva is! És az utolsó gondolat így hajnalban, ha csadorba öltözteted a nődet és ő kefélni akar akkor az kefélni is fog! Nem a ruhával fogod körüle a pasikat el hajtani! Rázza le ő magáról őket, ha te ott vagy a szeren akkor úgy se kell más neki
2014. nov. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat néhol a telo szótára be kavart, de azért bízok benne hogy érthető amit írtam 4-es voltam
2014. nov. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"

Nem igazán az zavar, hogy más pasik is elismerik hogy szép nő a párom vagy esetleg izgatónak tartják. Azzal van a problémám, hogy a párom miért akarja, hogy más pasik felizguljanak rá. (A férfiak pl nem tesznek ilyet. Vagy ha tennének a párjuknak gyanítom nem esne jól.) Vagy tegyük fel, ha azt is mondja egy nő, hogy ő magának öltözik nőiesen és nem férfiaknak, akkor is a következménye az, hogy a pasikat ez izgatja. "


Mellékesen mondom el, hogy a Nők egy része nem azért öltözködik Nőiesen, mert a pasik erre izgulnak, valamiért a pasik még is úgy érzik, hogy az egész világ körülöttük forog....

Szóval számomra meg ez a zavaró.


Idekeverni az egyenjogúságot úgy, hogy nemcsak fingod nincs róla mit jelent, de ellent is mondasz, hiszen még te akarod megmondani, hogyan is kéne egy Nőnek öltözködni. Brávó. Kicsit sem szánalmas.

2014. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem az egyenjogúságról szól, különben meg MINDIG MINDENKI MINDEN eszközt bevet, hogy a legjobb párzótársat találja magának.


Ha ez a játék nem tetszik, sajnos elmondom, hogy ez az élet erről szól. Vannak, akik nem szívesen szállnak be ebbe a játékba, őket kell megtalálnod.

2014. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!